Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskaszőr lenyelése halálos?

A macskaszőr lenyelése halálos?

Figyelt kérdés
Kiskoromban hallottam, hogy valaki lenyelte és belehalt. Viszont mindenhol azt látom/hallom hogy nem is veszélyes. Akkor most nem is okoz semmit ha lenyeljük?
2011. máj. 6. 19:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Füvet kell utána legelni,akkor kiköpöd a szőrgolyót és nem fekszi meg a hasad.
2011. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

Azonnali halált okoz! Vigyázz vele, hacsak megsimogatsz egy macskát már halálos mértékű sugárfertőzöttséget kapsz.

nem vicc, egy szökött elmebeteg mondta nekem Dr. Cocteau szigetén

2011. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
ANOREXIÁS TYÚK?!!
2011. máj. 6. 19:52
 14/24 A kérdező kommentje:

ja bocsi folytatom hiba lépett fel. na szal.

ANOREXIÁS TYÚK??!! ez marhanagyxDDDDDDD. biztos kövérnek hitte magát:DD amúgy én nem eszek hajat az meg amúgy tök furcse de igaz távozik belőlem... :D


nem legelek füvet te ló :D majd én is szörcsomót köpdössek mi?! :D


elmebeteg??!! xD egyre röhejesebb kommenteket kapok xD de ha elmebeteg szigeten hallottad tőle nem lehet hogy te is ott voltál?! :P xD

2011. máj. 6. 19:55
 15/24 anonim ***** válasza:

Hú, akkor most már tudom, mitől hullanak a macskák a környéken!


Ostobaság. Pont, mint ahogy a denevér beleragad a hajadba.

2011. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha leborotválod a macskád és szisztematikusan megeszed a szőrét...azt ne tedd a háziorvosok országos szövetsége nem ajánlja...szted ha ez igaz lenne hány ember élne a Földön, már eleve az ókorban megmurderált vna mindenki :D
2011. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

hullanak a macskák a környéken.?:S IQ-m 60 nem értelmezhető a poénod. xD


perszepersze majd azt fogom enni nem?!

2011. máj. 6. 20:01
 18/24 KMartin4 válasza:

hullanak a macskák a környéken :)

Nem a szőrük hullik?

2011. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%
belehalni nem lehet. Viszont vigyázz a macskákkal (meg az összes többi állattal is) moss kezet rendesen meg ilyenek, mivel az egyik ismerősöm elkapott egy fertőzést egy macskától és megvakult.
2011. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
igen-igen sokszor mosok kezet. szerintem pedig azért vakult meg az ismerősöd, mert belenyúlt a cica (nem jut eszembe a másik neve xd) kakijába és nem moshatott utánna kezet vagy valami ilyesmi. :\
2011. máj. 6. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!