Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskaszőr lenyelése halálos?

A macskaszőr lenyelése halálos?

Figyelt kérdés
Kiskoromban hallottam, hogy valaki lenyelte és belehalt. Viszont mindenhol azt látom/hallom hogy nem is veszélyes. Akkor most nem is okoz semmit ha lenyeljük?
2011. máj. 6. 19:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ez olyan gyerekmese szagú, amit a szülők találtak ki, hogy a gyerek ne nyalja falja már azt a rohadt macskát.


Nyaljad faljad nyugodtan, nem lesz bajod tőle. De macskaszőrt azért keveset nyelj. Nem azért mert mérgező, hanem azért, mert alacsony a tápértéke.

2011. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Hát igen szerintem is mese, mert macskázás után sosem mostam kezet és nem is akartam xD
2011. máj. 7. 09:27
 23/24 anonim ***** válasza:

Fiktív hülyeség volt, amit írtam. (mármint, hogy hullanak a macskák. Amúgy köszönik szépen, tök jól vannak)


A lényeg az, hogy ez valami butaság, amivel a buta felnőttek ijesztgetik a tudatlan gyermekeket. (Mint ahogy nálunk az óvodában: "Gyerekem, ne igyál gyümölcsre vizet, mert hasmenést okoz".)

2011. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
xD hát mikre nem tanítják a gyerekeket. és be is veszik. egész tizenéves korukig.. :$ :S XD
2011. máj. 7. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!