Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica 2 éves, ma szült, aztán...

Cica 2 éves, ma szült, aztán megette őket, miért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 21:44
1 2
 1/13 Szafica ***** válasza:
100%
lehet, hogy halva születtek a cicák... vagy nem voltak életképesek...néha megesik ilyesmi
2011. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
"lehet" éhes volt a cica..x)
2011. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

Bizt éhes vót!!

Nálunk a két mázsás Kocánk csinálta ezt!!

De beszéltünk a fejjével azóta nem csinálja!!

2011. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy halva születtek, vagy életképtelenek voltak, vagy a mama nem érezte olyanoknak a krülményeket, hogy kölyköket nevelhessen. Bár ez utóbbi macskáknál szerintem marha ritka, de a rend kedvéért megemlítem.
2011. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nagyon bizarr,nem is hallottam még hasonló esetről.Nem lehet,hogy hím volt a tettes?Ha mégis az anya volt,akkor a szagáról érezhette,hogy nem egészséges,és ezért pusztíthatta el.
2011. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
júj :-S
2011. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyakori az ilyen, ha halvaszületnek a kiscicák, esetleg koraszülöttek és gyengék, vagy betegek.
2011. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Itt volt egy anyacica, aki csak ideszegődött, félt, nem hagyta megfogni magát, de azért kajálni jött :) Nem volt teljesen normális szerintem... a kölykeit összevissza hurcibálta, megtaláltam őket, és ott is hagytam, csak egy kicsit biztosabb helyre raktam fél méterrel arrébb, melegebbe, az anya nem látott. De mindig elvitte mindenfelé, és el is hagyta őket, egyet a garázsba vitt, egyet behozott a házba az éjjeliszekrénybe (nyár volt, nyitva az ajtó, besétált, már csak amikor kiment, akkor vettük észre...), egyet a terasz alatt hagyott, ott sírt szegény... nekem kellett bemásznom érte. Ekkor már csak kettő élt, holott legalább öt volt, egy mindig eltünedezett. Kapott kaját, békén is hagytuk, de sosem nyugodott. Egyszer jöttem haza, látom szájában a szép, egészséges cica, már a szeme is kinyílt, na mondom hova viszed megint... bejöttem, lepakoltam, aztán mire kimentem, már épp lerágta a fejét a kicsinek, egyszerűen eltűnt a feje, a nyakából dőlt a vér... elszaladni is elfelejtett, és lekevertem neki egy pofont, majd elástam a kicsi testét... ezután vettem észre a terasz alatt síró másik kicsit, fele akkora volt, mint a testvére, teljesen elhanyagolta... kettő maradt, éjszakára beköltöztettük őket a garázsba, de reggelre a kicsi elpusztult, egy maradt életben, ő lett az én Leom. Nagyon egy rossz természetű cica volt Leo, morgott, puffogott mindenért, de nagyon szerettem, így volt aranyos :) Szerintem ő is csak az erőszakossága miatt maradt életben... Előtte is volt egy másik cica, amelyik ideszegődött és félt tőlünk, de ahogy elkezdett elleni, jött oda hozzám, és hagyta magát, amit csináltam neki helyet gyorsan, ott is maradt. Amíg szoptatós anya volt, nagyon szelíd volt, külön örült, hogy foglalkozom a kicsinyeivel, neki hat volt, mind életben maradt. Reggelente várta, hogy kimenjek hozzá, és egész estig eltűnt vadászni, pihenni, a gyerekei jó kezekben voltak, de engem azért mindig megvárt, hízelgett egy sort, majd rámhagyta a kicsiket. Hatan hétfelé másztak, amikor már nagyobbak voltak, nem győztem összeszedni őket :) Később amikor már nem szoptak, megint elvadult az anya, és nem hagyta magát simogatni, mgfogni de azért láthatóan jobban bízott bennünk. Csak azért írtam le, hogy azért az állatok között is vannak szerintem olyanok, amelyek megőrültek, mint az első anyacica. A második viszont normálisn viselkedett, sőt túl szelíden ahhoz képest, amilyen olt.
2011. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ez az utolsó hozzászólás nagyon brutál!

Nekünk 1hete szült a cicánk az egyik cica halva született de őt nem ette meg csak a sarokban hagyta(előre készítettem neki almot) őt elástuk...Biztos más a természete a cicádnak, bizonyára azok halva születtek ezért ehette meg őket

2011. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Patkányokról olvastam, h akkor eszik meg a kicsinyükat, ha hiánybetegségük van. Mondjuk nemtom ez macskákra vonatkozik-e....
2011. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!