Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica 2 éves, ma szült, aztán...

Cica 2 éves, ma szült, aztán megette őket, miért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 21:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
2 már félkész volt mikor láttam, de kettő még élt, 2 órát is bacakodtam vele, hogy szoptassa őket, végre azthittem összejött, megnézem egy óra múlva, maradt egy fél cica.
2011. máj. 12. 10:10
 12/13 ruszka válasza:

hát az én macskám nagyon sokáig így csinálta... mindig megszült, persze koraszülött macskákat szült, még szőr se fejlődött ki rajtuk... lényeg hogy aztán ő is megette... és csak kismacska fejeket találtam az udvarban. :S

elég furcsa volt... aztán végre normálisan szült, egészséges szőrös macskákat.

amúgy olyanra is volt példa, hogy az egyik kicsit előhozta az ólból, kitette az ajtó elé és otthagyta... nemértettem mért teszi... hát visszavittem hozzá, de nemigazán foglalkozott vele, mikor újra bementem, az a kiscica már nem élt... szóval vhogy biztos tényleg értenek hozzá, hogy melyik kölyök lesz életképes. megérzik. :D

2011. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt is sorolhatjuk természetes szelekciónak. Ha az anya úgy érzi, hogy a kicsik nem elég életerősek, vagy valami bajuk van, akkor megöli őket. Hogy miért eszi is meg, azt nem tudom, de biztosan szelektál.

Sajnálom. :(

2011. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!