Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség kéne! Csináljak...

Segítség kéne! Csináljak valamit vagy haggyam békén őket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van 1 cicám aki először fial kb 1 órája született neki 1 kismacska de kb lehet benne vagy még 4 . óriási a hasa és a kismacska (amelyik már megszületett) elégsokat sír és az anyamacska is.
2011. máj. 15. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha holnap reggelig nem változik a helyzet akkor állat orvoshoz kéne fordulnod milyen idős a macska? ha nagyon öreg akkor lehet már nemtudja világra hozni a kicsiket és az viszont lassú halálát okozhatja, énis így vesztettem el a kedvenc macskám :(
2011. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia.A cicák érdekében, én mindenképp orvoshoz fordulnék.Bár most lehet, hogy nem fogadnának, de telefonon keresztül feltétlenül kérj segítséget, mert így mindkét cicát elveszítheted.Lehet valami probléma az anya cicával :( De kívánom, hogy minden rendben legyen.
2011. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

fiatal a cica de már érett..:)

az állatorvost már nem lehet elérnii..:/

de az javult h az anyamacska dorombol a kiscicának de az viszont egézséges kis hófehér cica lett..:)

nem merek kimenni hozzá ( a teraszunkon vannak) nehogy elvigye őket .

arra gondoltam h azért sírt a kiscica mert éppen szülte aza nyamacska a többi kiscicát. de megkérdeztem a tatámat aki már kb 50 éve állatokkal foglalkozik szerint minden jó és van amelyik macska több óráig szüli a kismacskákat mert lehet a kismacskák közt 1-2 óra is..:)

remélem minden rendben lesz..:D

és köszönöm h írtatok..:)

2011. máj. 15. 21:48
 4/7 anonim válasza:
Szia.21:25 vagyok. Hogy vannak a cicusok, és az anyuka? Remélem minden rendben van :))
2011. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze hogy nincs / volt baj. van hogy 2 cica születése között akár 24 óra is eltelhet!!! :)
2011. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha olvasnál is néha, az jó lenne... Nem örömében dorombol ilyenkor a macska, hanem fájdalmában. Igen, létezik ilyen is. Tényleg órák is eltelhetnek a cicák közt. A kicsi azért sírhat, mert az anyja még nem nagyon tud vele foglalkozni. Letisztogatta rendesen? Fájdalmai vannak, s azzal törődik, hogy jön a többi.Valami zárt, melegebb hely kell nekik. Ha holnap reggel is lesz vmi, akkor szólj az orvosnak. Viszont érdemes lenne, legalább óránként ránézni most, nehogy valami baj legyen.
2011. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek egészséges az anyuka is meg a kismacskái is..:D
2011. máj. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!