Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Acana jó ivartalanított...

Acana jó ivartalanított macseknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretem az acanát meg az orijent, de nincs belőle sterilized. Szerintetek ettől függetlenül adhatom a cicának, v kell-e mellé vmi, mint pl a szőroldó paszta csak a húgykővel összefüggő dolog? Köszi
2011. máj. 23. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
RC nem jó? mert abból tudom,h. van ivartalanítottaknak való.
2011. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt kap most de nem szimpatikus h nem írja h hány % hús van benne. Holott amúgy sztem ez kötelező lenne...

Plusz ne feledjük az dehidratált hús, míg az acana, orijen emberi fogyasztásra alkalmas húsból van, azért nem mindegy.

2011. máj. 23. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
amúgy sztem adhatod ezeket is neki nyugodtan, nem lősz mellé vele, hiszen a legjobb tápok, csak vigyázz, mert ezekben minden benne van, a cicád meg ugye ivartalanított, úgyh. könnyen elhízhat tőlük, semmiképp sem etesd túl.
2011. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mérő pohárban mérem ki az adagot, úh remélem nem :)
2011. máj. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!