Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kútvíz vagy ásványvíz? Melyikb...

Kútvíz vagy ásványvíz? Melyikből kapjon cicám és kutyusom inni?

Figyelt kérdés
Júniusban családi házba költözünk, ahol nincs bevezetve a városi víz (egyenlőre nem is megoldható). Fúrott kút van, amiről annyit tudok, hogy nincs túl mélyre fúrva, de az idős házaspár akiktől 4 évvel ezelőtt megvettük a házat a kútvizet itta. Mi ásványvizet iszunk és azzal főzünk. De mit igyanak a cicáim és a kutyám? Az ásványvízről azt hallottam, hogy káros nekik az ásványanyag tartalom, mert az az emberek számára szükséges mértéket tartalmazza.
2011. máj. 24. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne bevizsgáltatni a kút vizét. Sokszor több ásványt tartalmaz, mint a bolti, és jobb ízű. Inkább majd abból adnék az állatoknak,-meg magamnak.
2011. máj. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is vizsgáltassátok be a vizet, mert lehet kiderül, h ti is főzhettek vele. De sztem majd ha összebarátkoztok egy-két szomszéddal, adnak nektek vizet palackba, ha egyik sem a legjobb megoldás :)
2011. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem,nem lenne bajuk ha ásványvizet adnál nekik,de abból is szénsavmenteset.:)
2011. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!