Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El képzelhető, hogy ha egy...

El képzelhető, hogy ha egy öreg cicát meg vernek, ha véletlen bepisil és hogy utána nem mer a helyén sem pisilni?

Figyelt kérdés

Csak akkor pisilt be amikor tüzelt. Anyám nagyon megverte többször is. Mondtam neki nem bántsa és most szinte a helyére soha nem pisil.

Bűntudata van attól ha pisilnia kell?


2011. máj. 26. 09:45
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Próbáltuk ölbe venni simogatni,de nem lehet. :( Annyira fél,hogy be bújik a ruha alá. A fényképezés miatt tartotta a férek így. Tudom,hogy nem szeretik.
2011. máj. 27. 19:13
 22/48 A kérdező kommentje:
Férek = férjem,,,Bocsánat.
2011. máj. 27. 19:15
 23/48 anonim ***** válasza:
Te ott laksz anyukádnál a férjeddel? ha nem, vidd haza, hogy öreg napjai jól teljenek...
2011. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

Az anyám lakik nálam,mert a második férje el szerencse játékozta az anyám házát és utána albérletbe mentek és nem tudták fizetni.Azután anyám ki könyörögte,hogy hagy lakjon nálunk,mert itt van 4 szoba.

63 éves és 8 éve itt idegesít a saját lakásomba.

De 16 éves voltam amikor a 2. férjét meg ismerte és engemet nem fogadott be a manus és kidobott az utcára,,szó szerint.

Ezt a lakást a férjemmel vettük 27 éve részletre ami kb 2 éve járt le.Ezért a lakásért és ami benne van a férjem meg én dolgoztunk meg ,,most meg itt kell kerülgetnünk a vén asszony és még szemétkedik is.Nagy a kísértés,hogy én is ki dobjam ahogy ő tette.

2011. máj. 28. 12:10
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te lakásod, állíts fel Te játékszabályokat. Nem tartja magát hozzá, viszlát! Első szabály: a cicához nem nyúlhat.
2011. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

Ahaaa

Előző hozzászóló kivette a szót a számból, köszönöm neki.

Ennyi!

A Te játékszabályaid, a Te otthonod.

Te a saját otthonodban, ahol elméletileg a béke, szeretet, harmónia kellene hogy várjon, nem akarsz ilyen állatot, cselekedeteket, és szörnyűséget látni!

Kész, pont!

Ügyes légy és erős...

2011. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Ja és nagyon kemény percei lehetett az életednek, nagyon jó ember vagy, hogy ezt eddig is tűrted.

Megdobtak kővel, és Te kenyérrel dobtál vissza...

Elismerésem....

2011. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

"Hála égnek" a cicát elvitték egy kertes házba.Ott egy darabig kamrába lesz egy másik cicával,ami szintén nőstény.

Meg fogja szokni? Félek,hogy majd nem eszik ,vagy valami.Kicsit válogatós volt ,de azért eszegetett.:(

2011. jún. 2. 17:40
 29/48 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb megoldás... sőt! Anyád nyert, én nem hagytam volna...remélem ott jobb dolga lesz, de kinti cica lesz? meg kamrában? Benti cicának jobb lett vna, így elütheti autó, meg nem tudom...
2011. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Miért vitték el??? Ez aztán végképp ronda húzás volt, ne haragudj. Nem elég hogy bántották szegény cicát de még öreg korára az otthonából is kirakták. Ezt nem kellett volna megengedned, én egészen biztos hogy nem engedtem volna.
2011. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!