Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska pórázon? Bővebben lent.

Macska pórázon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Unokatesóm a kölyökmacskájukat pórázon sétáltatja, mert még kicsi, és nem akarja, hogy elvesszen. Társasházban laknak, benti cica, vagyis így inkább kinti-benti. Szerintetek szüksége van egy benti cicának a pórázos vagy anélküli sétára, vagy elég lenne neki, ha bent "garázdálkodhat"?


Amúgy nagyon mókás, ahogy flexipórázzal jár sétálni a cicussal :D Ők a látványosság a környéken.


2011. máj. 28. 12:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én is porázon szoktam mert félek ha kiengedem elszökik
2011. máj. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha kiskorától rászoktatja, nagyon helyes...és működni fog...

Vigyázzon csak rá!

2011. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Na, engem az enyém csak bevitt a bokorba pórázastul. Persze hogy fennakadtunk, és még neki állt feljebb. Nemcsak hogy fújt rám, amikor ki akartam szabadítani, de a kis édes teljesen önállóan megtanult rám morogni is.

Még gondolkodom azon, hogy most akkor örüljek ennek, vagy inkább rugdossam s*ggbe (persze csak a tekintély végett, és nevelő célzattal).

2011. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!