Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem fog problémát okozni, ha...

Nem fog problémát okozni, ha esetleg a cicám, akit pár hét múlva hozok el (panel cica lesz) a kutyám vizes táljából fog inni, vagy fordítva?

Figyelt kérdés
...ha rakok le a cicának külön tálat és a kutyám nyal bele?! A kutyám oltva, féregtelenítve van rendesen, a cicát is beoltatom!
2011. jún. 3. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk még nem volt gond és nem is nagyin lehet elkerülni, hiába ügyeltem rá kínosan.


Fordítva viszont nem merném!! Mert a kiskutyak kaphat el a macskáktól halálos végkimenetelű betegséget(és ezeket a macska váladékából), ezért, amíg nem kapta meg az oltásait a kiskutya, addig nem engeddtem őket össze és még véletlenül sem ehetett(ihatott) a macska tálkájából.


Fordítva nem lesz baj, főleg, ha a kutyus oltott, féregtelenített:)

2011. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdd azzal, hogy a cicát elviszed dokihoz, utána biztosan nem lesz semmi bajuk.

Nekünk az udvaron van több cica és kutya is, nincs is külön táljuk, hanem csak egy jó nagyot kirakunk és mind abból isznak, és semmi bajuk nincs. Igaz, mind be vannak oltva, lehet hogy anélkül lenne probléma. Ezért ajánlom, hogy minél előbb, akár azonnal oltasd be a cicát.

2011. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, amint hozzám kerül a cica megyünk is dokihoz... :) alap, hisz nem szeretném, hogy bárkinek baja legyen :)
2011. jún. 3. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is a kutyatálból iszik a cica, nekem eddig eszembe se jutott, hogy ez gond lehetne. Persze a mocsok macsek megoldja máshogy is, minden csapra rájár, és leissza a cseppeket róla, meg a kutyák áztatva kapják a tápot, és arról is a cica előjoga lelefetyelni amit akar.
2011. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!