Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy csinálják azok, akiknek...

Hogy csinálják azok, akiknek a macskája megéli az idős kort? Nekem állandóan eltűnnek, az utóbbi években évente új cicám volt?

Figyelt kérdés
Pedig kettőt fiút ki is ivartalanítottam, de az egyiket(ráadásul sziámi) elütötte 1 autó, a másik meg nyomtalanul felszívódott :(. Rendesen tarom őket, imádom őket, macskakaját kapnak, és ez a hála. Most megint van egy tündéri kis cirmos fiú, és nem szeretném ha ez is eltűnne. Tartsam a lakásban, annyira nem nagy a ház, de a kertben is úgy szeretnek lenni. Vagy csináljam meg hogy ne tudjon a kerten kívül menni? Vagy ez csak szerencse kérdése? Hogy csináljátok idős cica tartók?
2011. jún. 9. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Előző:

szerintem ez nem egészen így van. Én pont azért engedem ki a cicáimat a kertbe is, mert nem akarom megfosztani őket mindattól a kellemes élménytől, amiben odabent sosem lehetne részük. A legjobb tápokat kapják annak ellenére, hogy háromszor annyi fogy, mert a szomszéd macskák is idejárnak nassolgatni.

2011. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, ezért mondtam h nem minden kinti cicára vonatkozik. Csak a legtöbbre sajnos. Persze a te cicád így is kicsit nagyobb veszélyben van.
2011. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Annaancsa válasza:

A miénk 12 éves volt és 1-2 hónapja halt meg. Fontos hogy ne tartsd őket fogva és hogy engedd ki őket.


Az én kislány cicám aki 12 éves volt kint volt és haza jött.. valahogy ez a macskáknál eldöntött hogy visszajönnek-e vagy sem.!

2011. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A macska pontosan azért ilyen szapora, mert ennyire sérülékeny. Régebben a nagyobb testű ragadozók, manapság meg az autók a "természetes" ellenségei.

Némelyik állatmenhely a nagy elhullás miatt már csak szobacicának ad ki macskát...

2011. jún. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!