Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Nem sokára költözü...

Mit tegyek? Nem sokára költözünk! Van egy cicám akit nagyon szeretek, de sajna nem vihetem magammal mert panelba megyünk!

Figyelt kérdés

Nincs hozzá szokva a benti élethez,sem a fürdetéshez!Nem akarom itt hagyni magára!Anyám nem foglalkozna vele!:-S

Ötletek?


2011. jún. 12. 13:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel egy leinformálható helyet, ahol esetleg néha meglátogathatnád? Neked is jó lenne és a cicának is.

Szerintem kaptál itt hasznos választ is és érdemes átgondolni a lehetőségeket.

2011. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Irtad:

"És többet jelentenek számomra mint az emberek!" Akkor a megoldas meg is van. Ne koltozz ossze a baratoddal.

(amugy, hosszas fejtegetest lehetne arrol irni, hogy olyanokkal, akik nem valalnak a hibainkkal (itt macskankal) azokkal nem szabad osszekotni az eletunket. De ebben a temaban inkabb a "csaladi kapcsolatok" temaban erdemes nezelodni...)

2011. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy aki először a hosszú választ írta, nagyon jó tanácsokat adott és a stílussal sem volt semmi baj...

Remélem azért sikerül(t) valahogy megoldanod ezt a problémát.

2011. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!