Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baba cica etetése. De hogyan?

Baba cica etetése. De hogyan?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen idős lehet,még szopni akar csak,a szemei már kinyíltak.Tán 2 hetes körül.Az anyja otthagyta,fecskendőből nem fogadja el az ételt.Egyéb ötletek?
2011. jún. 13. 07:51
1 2
 11/19 anonim válasza:
Ugyanígy jártam. Én a Fresssnap-ba vettem cicatápszert és cumisüveget, és gyönyörűen eszik.
2011. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

csak az a baj hogy Fressnapf a szomszéd város túlsó végén van legközelebb,a helyi állat- és eledelboltban nincs ilyen.

Bár raktam rá a fecskendőre ilyen vékony gumicsövet,azt szívesebben elfogadja,mint a műanyagot.

2011. jún. 14. 07:55
 13/19 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet! Majd írd meg, hogy fejlődik.
2011. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Amíg nem volt gumicső a fecskendő végén(ez egy kb 3-4mm átmérőjű szigetelőcsőből lett levágva...),addig kb 1ml-t evett,de azt nagyon sűrűn,és sokszor kiköpte.


Amióta van,azóta 4-5ml-t eszik,szegényem egyben enné,de hát csak 2,5ml-es fecskendő van itthon :)...helyesebben mondva,a gyógyszerész adott ilyet :)


Ezt kb úgy kell elképzelni,h arra a részére ment rá a cső,amire a tűt szoktuk rakni.Sztem elég egyértelmű:)


Egyébként nagyon aranyos,ha tele a hasa akkor szétcsúsznak a lábai és kifekszik :)


Ha meg nem,akkor nem :)

2011. jún. 15. 09:08
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, olvastam erre az esetr pont egy cikket, hogy az írója ezt úgy oldotta meg, hogy több fecskendőt használt, 3-at, és mindhármat megtöltötte a tápszerrel és úgy üllt neki az etetésnek. Esetleg érdemes lenne beszerezni még, hogy leegyszerűsödjön a dolog. Még kelleni fog pár hétig:)
2011. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

:) igazából mindegy,mert el sem akarja ereszteni :)


Amikor meg elereszti nagy nehezen,akkor meg pont van annyi időm,h megtöltsem :)

Szokott leskelődni,h hova lett a szájából a cucc:)

2011. jún. 16. 09:44
 17/19 anonim ***** válasza:
Persze, ezt Te érzed, amúgy sincs rá szabály, mindenkinek más válik be. Én még nem etettem ilyen picikét, (bár 30 éve macskázom) csak tájékozódtam az ügyben:)
2011. jún. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Hát nem irigylem magamat:) Nekem még a kisfiamhoz se kellet az első perctől kezdve felkelni éjjel,csak mikor jött a foga,akkor max 1x :)

Most meg kétóránként ébresztő van :)


De sebaj,van egy gyönyörű egérkergetőm :)

2011. jún. 17. 11:12
 19/19 anonim ***** válasza:
Így igaz és minden tiszteletem a Tiéd érte:))
2011. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!