Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúr vagy nőstény macska?

Kandúr vagy nőstény macska?

Figyelt kérdés

Melyikre voksoltok és miért?Az ivartalanítás után a kandúr ugyan úgy jelölget?Melyik a barátságosabb stb stb...

Köszi a válaszokat!:)


2011. jún. 16. 10:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ha sziámid lesz mind fajta jófej sztem, bár a kandúrt nem tudom biztosan mert nincs, de lány cicám van és ő nagyon nyitott, dormbolós , néha vissza nyávog ha monodk vmit, imádom xd , na én ezért mondanm a nőstényt,
2011. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ha sziámim lesz?Nem értem...

Írtam kommentben hogy már van cica,csak érdekel hogy kinek melyik a szimpibb...de köszönöm a válaszokat mindenkinek!:)

2011. jún. 20. 23:59
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem 1 ivartalanított kandúrom és 2 ivartalanított lány cicám van.

A kandur nem tul barátkozós, nem dzereti ha felvesszük, meg nem is dorombol soha...(2 szer volt beteg akkor bezártuk a gazázsba és úgy dorombolt meg hizelgett, hogy az hihetetlen :D) mondjuk felnőtt korában került hozzánk lehet hogy ez volt a baj.

A lány cicák sokkal szelídebbek, ők nagyon ragaszkodnak hozzám :)

2011. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
digyelj ha neked fiú macskád van és igazán szereted akkor bármennyire is muszáj, az ő érdekét nézed és úgy hagyod ahogy van.
2011. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nem értem mire gondolsz?Hogy úgy hagyom?

2011. jún. 21. 12:54
 16/19 anonim ***** válasza:

szerintem arra gondolt ,h ne ivartalanítsd,pedig szerintem meg az ő érdekében is kell ivartalanítani...

az én lány cicám lassan betölti a 3 éves kort,találtuk 15 hónaposan,megmentettük és annyira hálás.amióta nálunk van,napról napra ragaszkodóbb,imádom...ahogy lefekszem olvasni ,tv-t nézni,vagy aludni,pihenni már ott van...Anyósomékkal lakunk együtt,és annyira tudja,hogy én jövök haza épp a munkából,szalad oda az ajtóhoz köszönni,nyávog egyet,dorombol...egy tünemény...

első voltam

2011. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mennyire az ő érdeke hogy belebetegszik a bagzásba!Szegény cicám mikor még nem volt ivartalanítva úgy szenvedett hogy rossz volt nézni!:( De biztos ez az ő érdeke hogy hagyom szenvedni....:) Ja és mellesleg az én érdekem is hogy a fiú ne jelölgesse már össze a bútoraimat meg az egyéb helyeket!Lakásmacskák szóval ugyan nincs szükség a jelölgetésre!Egy percig nem lesznek kint!Bírom az ilyen okos kommenteket!:)

Amúgy köszönöm a választ mindenkinek!:)

2011. jún. 21. 15:40
 18/19 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy tudtam, hogy a fiúk bújósabbak.

Most van egy fiú és egy lány cicám is, és ez az állítás nálunk bejött.

A kandúr sokkal de sokkal bújósabb.

És ivartalanítás után nem jelöl. :)

2011. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nőstényre! Mert ha őt ivartalanitod, akkor nyugodt lehetsz, nincs kiscica. Kül 5éves kandúrom van, ivartalanított 8hónapos korától, törpepalotapincsivel van együtt a lakásban már 3 éve, eddig nem volt gond. De amióta megszületett nálunk a baba, azóta a kandúrkánk mindent jelölget. Szóval, inkább a nőstény, nem lesz büdös a ház. Remélem segitettem.
2011. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!