Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2-3 hetes cicánkat elhagyta...

2-3 hetes cicánkat elhagyta az anyja. Nincsenek még fogai, hogy etessük, gondozzuk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 12:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt a tehéntejen való felneveléssel kapcsolatban van egy kis általános zavar. A macskák valóban 90%-ban nem tudják megemészteni a laktózt, de ez csak az után alakul ki náluk miután elválasztódtak az anyjuktól, tehát miután már nem szopnak, pici korukban még igenis képesek rá. A tehéntej nem azért nem túl jó a kiscicának mert nem tudja megemészteni, hanem mert az összetétele nem felel meg a cicák számára. A macska teje sokkal zsírosabb mint a tehéntej, ezért a kiscicák számára a tehéntej egyszerűen nem elég tápláló. Felnőnek rajta ha nincs más de nem a legjobb választás.
2011. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, az nagyon messze van :S


Én már próbáltam kiscicákat felnevelni tehéntejjel, de 2 óráig bírták :(

2011. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
13:47 - Miért te merre laksz? Hogyhogy? Meghaltak?:(
2011. jún. 18. 14:01
 14/15 anonim ***** válasza:
Veszprém megyében. Egy 5 hetes kicsi volt, akit elköltöztetett az anyacica. Most keservesen nyávog és nem találja a kicsit. :(
2011. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
egy anya macska nem igazán szokta elhagyni a kölykeit csak akkor ha érzi rajta hogy beteg és nincs sok esélye az életre érdemes elgondolkodni ezen az etetésen hogy érdemes-e szerintem :S főleg ha előtte nem csinált ilyet hogy elhagyta a kölykét...
2011. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!