Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vad macska a szomszédban, mit...

Vad macska a szomszédban, mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Szomszédom egy alkoholista,hatalmas gaz,omladozó ház....stb

Van egy vad macskája amit gondolom nem etet és a mi aprójószágainkat eszi meg.Már az összes tyúkomat megfogta,hatalmas kárt csinálva így.Évente legalább 30-40 db tyúk :(

Nem tesz ellene semmit.Mi tettünk ki egy csapdát de nem megy bele.

Hová tudok ez ügyben fordulni,mit tudok vele tenni?


2011. jún. 21. 17:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Ezt én se értem...minek kell a macskát bántani, mert életben akar maradni?
2011. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Van egy nagy hátsó udvarunk,ott vannak a pipik.Még picik elkerítem őket és amikor megnőnek kiengedem.Ez sem jó nekik.A csirkék szabadon szeretnek lenni és nem egy bezárt lyukban.

Szegény macska?????????Szegény tyúkok!!!

Arról nem is beszélve,hogy a kiscicáinkat is lefojtotta.A süldő macskánkat meg folyton megharapja,állandóan tiszta seb a nyaka/azt is próbálja lefojtani/

Ha nem értitek,hogy miért akarok megszabadulni tőle akkor kívánom,hogy legyen egy ilyen macska a szomszédotokban és majd megértitek!

2011. jún. 21. 18:28
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Így már érthetőbb hogy el szeretnéd "tüntetni", de akkor sem kell lelőni( ha csak megsebesül, gondolj bele, mennyit szenvedhet). Azt ajánlom -így utólag- hogy hívd fel a rendőrséget, állatmenhelyeket és kérj tanácsot hogy mit lehet tenni.
2011. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A csapda amit felállítottunk neki az élve befogós.Kaját teszek bele és lecsapódik ha belemegy.Ez jó is lenne,mert nekem sem az a legfőbb célom,hogy kinyírjam.Sajnos nem megy bele,pedig már mindenféle finomságot beletettem.
2011. jún. 21. 18:48
 15/18 Toto652_89 ***** válasza:
66%

Tegyél csirkét a csapdába... vagy nem tudom, tényleg sintért kell hívni.

Egyébként meg igen, aki lop, annak meg kell mutatni, hogy itt NEM lopunk!

Nem csak az állatra vonatkozik...

2011. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%
Szerezz be egy nála is nagyobb és vadabb kandúrt, az majd elüldözi. Vagy egy kutyát.
2011. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%

állatmenhelyt vagy más ilyen helyeket fel lehetne keresni.

Én tutira beszereznék egy kutyát. Ne lődözd szegény cicát mert neked se esne jól ha mondjuk elmész nyaralni a cicád meg átmegy a szomszédhoz és mire hazajössz már meghalt...

2011. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Toto652_89 ***** válasza:
30%

Fentebb írta, hogy akkora állat, hogy lepattan róla a golyó... max ijesztésre jó a légpuska, még ha eltalálja akkor is.

Ezért mondom, ha mindig kap egy idő után megelégeli és megy máshova lopni ahol nem bántják.

Ennyire ne sajnáljátok már szegény macskát... mint a gyereket, az állatot is meg kell nevelni!

2011. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!