Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van még rá remény hogy meg lesz?

Van még rá remény hogy meg lesz?

Figyelt kérdés

Tegnap dél körül még a kertben voltam a karhauzimmal ( 1éves lesz ) utána pedig nemláttam egész este kerestük hívtuk elmentünk kérdezősködni látták-e de nem. ma reggel is keresgettük az egész kertet végigjártuk. majd a szomszédunk azt mondta reggel 9körül látta a macskát, nem tudom h jól láthatta-e mert szerintem ha itt lett volna, akkor hazajön enni, mivel tegnap reggel- délelőtt evett utóljára.. van még remény hogy meg lesz? imádom, ma is csomót sírtam :'( a kutyáktól fél, ha esetleg odament volna elfut ha ugatni morogni kezd. kertben nem vihette el senki. egyáltalán hova tűnt? :O

utcán is kerestük. eltévedhetett? még nem járt nagyon messze.. a kert végéig ment ki, meg az utcára de oda is csak a ház elé.. :(


2011. jún. 25. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy messze ment. Biztos van a környéketeken egy kandúr. Néhány nap és haza jön. De remélem idegeneknek nem engedi, hogy megfogják.
2011. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem engedi magát megfogni még a bátyám se tudta pedig ő sokat van nálunk minden héten többször jön. a bátyám csajától egyszerűen retteg ha meglátta rohant el. pedig a csaj imádja a cicákat mégis fél tőle.. szval megfogni tuti nem fogták meg. ha esetleg mégis akkor kiugrott a kezéből.
2011. jún. 25. 20:41
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor elő fog kerülni, ne aggódj! Csak az ösztönei hajtották, azért ment el. Egyik reggel ott fog ücsörögni az ajtó előtt és várja, hogy beengedjétek! :)
2011. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
áhh remélem most is bőgök :(
2011. jún. 25. 20:52
 15/16 A kérdező kommentje:

Mivel megígértem hogy írok, ezért írom: visszajött a cicus ma délben nyávogott az ajtóban, semmi baja, még a bolhaírtót sem hagytam el.. örülök nagyon:))

és köszönöm mindenkinek !

2011. jún. 26. 13:30
 16/16 anonim ***** válasza:
Orulok, hogy megirtad, hogy visszajott!! Nagyon szep cica, en is sirtam volna!
2011. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!