Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lesz egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lesz egyáltalán belém valamikor? Vagy semmi remény?

Figyelt kérdés

A barátom 21 éves én 18. 3 hónapja vagyunk együtt, és mondta, hogy ő (kicsit!!) szeret, nem szerelemből... említette még, hogy soha nem volt még igazán szerelmes...

akkor minek van velem, ha nem szeret? nem értem... köszi a válaszokat


2010. okt. 16. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Hármat találhatsz, hogy miért van veled...
2010. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de alapjáraton jól megvagyunk... meg régóta barátok is vagyunk, szóval... nemtudom..
2010. okt. 16. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
magyarul van kit megd@gni és ez neki így éppen elég kényelmes...olvass már a sorok között és ne legyél olyannal, akinak csak szexre kellesz és ezt még a képedbe is mondja. 21 éves vagy, előtted az élet.
2010. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi.. ez most kicsit letaglóz...
2010. okt. 17. 08:28
 5/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

hát moast hazudhattam is volna vagy megmondom az igazat. olyan nincs, hogy valakibe soha senki sem lesz szerelmes. én 15 évesen ezt hittem, hogy belém soha senki és mikor 17 lettem megtaláltam azt az embert, aki mindennél jobban szeret. 3 éve vagyunk egy pár.

mindenki, Te is megérdemled, hogy szeressenek és nem pedig egy olyan valakit, aki azt mondja, hogy szeret, de nem szerelemből. hidd el nekem. ennyire tiszteld magad és legyen ennyi hited.

sok sikert!

2010. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen ez igaz. hát köszönöm az őszinte választ.
2010. okt. 17. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
még bármi kialakulhat, de szerintem ennyi idő alatt már alakulhatott volna a kicsinél több is. elég időt töltötök együtt? ha nem, szervezzetek több közös programot, az igazán összehozza az embereket. de ha nem, keress olyat aki tényleg nagyon szeret, és őt becsüld meg nagyon. nekem az volt a hibám, hogy olyannal voltam aki csak kicsit szeretett, mert nekem ő elérhetetlennek tűnt, eközben elszalasztottam azt aki igazán szeretett... ne ess ebbe a hibába!
2010. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!