Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajtát válasszak?

Milyen fajtát válasszak?

Figyelt kérdés

Szeretnék macskát ,de kéne egy kis segítség ,hogy milyen fajtát kéne választanom.

Lakásban élek

Most megyek majd középsuliba így legyen önálló de ragaszkodjon a gazdájához

Lehetőleg rövid szőrű ami nem vedlik vagy keveset

És jó lenne ha kijönne más állatokkal ,mert vannak kutyáink (kistestűek) de jól elvannak macskákkal is.

előre is köszönöm a válaszokat


2011. jún. 29. 20:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

2 cicát ajánlanék, vagy a szfinxet vagy a brit rövidszőrűt, más más természet.

Szfinx, ragaszkodó, nincs szőre így nem hullajtja, nagyon kedves, abszolút emberközpontú...bár az ára elég drága a ritkasága miatt.

A másik a brit rövidszőrű ő kedves, nyugodt, intelligens, nincs nagy helyigénye. szép is...én ezeket tenyésztem..ha érdekel nézd meg a honlapom

www.angyalszigeti.atw.hu

2011. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A szfinx egy bűnrossz kis bandita. Szóval azt csak akkor ha bírod a pörgést
2011. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
18:48-as köszi a segítséget ,de megtudnád mondani ,hogy mennyibe kerülnek a cicák.
2011. júl. 6. 21:43
 14/16 anonim ***** válasza:

Menhelyit fogadj örökbe! Nem az a lényeg, hogy tenyésztőtől származzon a cica, az ég nem biztósíték rá hogy jó lesz a természete...

allatok.info-n rengeteg aranyos cica van nézz körül!

2011. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is az örökbefogadást tartom a legjobb ötletnek, hisz segíthetsz egy cicán, akit feltehetőleg elaltatnának. Fajtatisztából a sziámit ajánlom. Nekem is az van, nagyon jól megvagyunk. Imád játszani, de bírja a nyugit is. A szőre nem hullik nagyon, hetente egyszer elég átkefélni a szőrét. Nagyon barátságos más cicákkal és kutyákkal, itthon elfogadták egymást. Az ár tenyésztőtől függ. Ilyen homemade-kennelőbl elhozhatsz 20 000-ért is (de ezt nem ajánlom), viszont vannak ,,igazi tenyésztők" náluk 50-70 ezerért vásárolhatsz egy garantáltan kiváló egészségű cicust. :)
2011. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Brit cica 60-80 tenyésztőtől, a szfinx szerintem 100 fölött. Találsz házi almokat ott olcsók a cicák pártízezer, de nem tuti h egészségesek-e
2011. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!