Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális egy kiscicánál?

Ez normális egy kiscicánál?

Figyelt kérdés
Ma hoztunk egy öt hetes kiscicát kertesházhoz. A testvéreitől 2-3 napos korában elválasztották. Az anyukájától pedig tegnap. Mikor meghoztuk össze vissza karmolt aztán egyből átmászott a szomszédba, onnan visszahoztuk és beraktuk a tároló helységbe, raktunk neki kosarat egy pléddel,almot,enni-inni valót, de egyből bebújt a sarokba a dobozok mögé. Kb. 1 óra után megnéztem, és ugyanott volt még mindig. Szerintetek ha 2-3 napig még ott "tartjuk", rendszeresen viszünk neki inni-enni valót akkor megszelidül?
2011. júl. 1. 19:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat :)
2011. júl. 4. 11:06
 12/14 anonim ***** válasza:
Megszelídíteni úgy tudod, hogy nem csak inni, enni viszel neki minden nap, hanem még akkor is, ha karmol és harap, kihozod onnan, egy nagyobb kosárban. Vagy egy nagyobb dobozban amiből nem ugrik ki, és a tetejét kinyitod. A doboznak az oldalára vághatsz lyukakat, hogy több fény jusson a cicához, de ne tudjon rajta kibújni. A lyukakon keresztül bedughatsz egy kisebb botot, és azzal remélhetőleg játszani fog. Ha a bot nem jön be, vedd ki a dobozból, és egy kisebb labdát amit nem tud lenyelni dobj el előtte, ha utána szalad, nyertél. Játssz vele, és pár nap alatt mindenhová követni fog. :)
2011. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, pont ugyanezt csináltam és már hozzám van nőve, ha akarnám se tudnám levakarni magamról. :)
2011. júl. 16. 09:30
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, örülök neki. :)


Utolsó voltam.

2011. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!