Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 9 kidobott cica. Mit csináljak...

9 kidobott cica. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Ebesen lakom, Debrecen mellett, és a barátom szülei elég felelőtlenül, hagyták a két házimacskájukat megelleni, amiből lett 10 kiscica. Egyet megtartanak, de a többit ki akarták lökni(pontosabban házakhoz bedobálni), én meg próbálok nekik helyet keresni, de eddig semmi. Megpróbáltam rávenni szüleimet, hogy legalább kettőt fogadjunk be, de nem engedték meg. Most itt van a nyakamon 9 macska, akikkel nem tudok mit kezdeni. Menhelyeket is hívtam már fel, de tele vannak. Ötletek?
2011. júl. 7. 12:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

macskát veszek 200 ft/ db áron!

ugyanitt házikolbász eladó 300 ft/ kg áron!

2011. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
utolsó:taj p@araszt állat
2011. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
illatosra vidd őket
2011. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
rakj ki plakátokat állatorvosnál, iskolában, állatboltban vagy hasonló helyeken hátha valakit érdekel. Az iskolákban elég gyorsan el szoktak kelni, a gyerekek szeretik az állatokat de győződj meg róla hogy a szülők beleegyeztek e különben a cica lehet hogy megint az utcán kötne ki
2016. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!