Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálja a cicám ha hasát...

Miért utálja a cicám ha hasát simizem?

Figyelt kérdés
Azt olvastam mindenhol h a cicák imádják, de az enyém kicsi kora óta harap, ha a hasához nyúlok. Nem erősen harap, csak ráfog a kezemre.
2011. júl. 13. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Régóta tartok sok macskát, és soha egyik sem szerette a poci simizést, tőlem sem, mástól sem.
2011. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kevés macska szereti, a legtöbb nekem is csiklandós. Ha csak hozzáérek a hasához, összerándul és rákap a kezemre.
2011. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a cicák sem egyforma természetűek:)) az enyémek szétdobják a lábukat szanaszét, hogy simizzem a hasukat.

de van amelyik a farka tövére érzékeny, ha odaérek, amikor a hátát végigsimogatom , hátrakap.

2011. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert nem bízik annyira benned.
2011. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem írókkal egyetértek, én amikor a cicámat megkaptam még csak egy kis "marokmacska" volt mert elfért az én tenyeremben, azt hittük nem éli túl de mostanra már kb. (kinyúlva, kifeküdve) 70 cm és ha hiszitek hanem, sima házi macska. Én azért szerettem volna macskát mert imádom és simogatni is szeretem őket de kiderült a macskámról, hogy ő pont egy olyan aki utálja ha simogatják....de ettől én még mindig szeretem és ő is szeret engem mert mindig hazajön és nem csak enni hanem a fél napot itt tölti a másik felét a szabadban. Úgyhogy én úgy gondolom, nem minden macska természete egyforma lehet, hogy a te cicád épp egy olyan aki nem szereti ha nagyon simogatod őt de ez nem jelent semmit.
2011. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor megkaptam 2 hetes volt még csak.
2011. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért mert ott a legérzékenyebbek amúgy az én cicám imádja a pocakvakargatást :D
2011. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért utálja a legtöbb, mert a nemiszerveik védtelenek lesznek, ha hanyatt fordulnak, il. a has a legsérülékenyebb területük. Bár nálam az egyik kifejezetten imádja, ha feljön az ölembe, pár perc után addig forgolódik, míg hanyattfekszik és a hátsó lábaival átfogja a karomat, szinte ráhúzza a pocakjára a kezemet.
2011. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen a cicám amúgyse az a babusgatós, inkább az eleven rosszaság Nem hiszem h ne bízna bennem, ha megijed, v vmi mindig fut a mamihoz- vagyis hozzám, úh sztem nem ez. Köszi a válaszokat ezek szerint nem is szereti olyan sok, mint ahogy írták...
2011. júl. 14. 00:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én macskám már 3 éve van velem és utálja ha simizem a pociját. Egyszerűen szerintem csak csikis...:)
2011. júl. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!