Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elment a cicám, mit csináljak?

Elment a cicám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
kb 12kor láttam ma utoljára a kertben aztán bementem a házba egy órára. mikor kimentem nem találtam sehol és még mindig nincs meg :( már minden hol kerestem. most volt 2 hónapos. annyira szeretem őt :( szerintetek vissza jön? mit tehetnék?
2011. júl. 14. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát,nem akarlak elszomorítani,de: mivel kiscica,bárhova elkóborolhatott,mert ugye ő még csak most fedezi fel a világot.Nekem is volt 6 db kis cicám és mind el ment és nem jött vissza:(.Az is lehet hogy vaolakinek megtetszett és hazavitte:(.Kitudja:(.Sajnálom:/
2011. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
első: te meg takarodjál el a p*csába!!
2011. júl. 14. 16:32
 3/6 A kérdező kommentje:
második : köszi a választ :(
2011. júl. 14. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad h volt-e már kint egyedül, meg h mászkált-e már el, mert ha igen akkor hazatalálhat, viszont lehet h tényleg megtetszik valakinek. Még várj.
2011. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
meglett!!!! köszönöm szépen a válaszokat!! :))
2011. júl. 14. 17:29
 6/6 vanbor? válasza:

Ne aggódj a későbbiekben! Barátnőmnek és nekem is van cicusom, de őt idézem:

"Ahova egy macska a saját lábán megy el, onnan vissza is talál!"

2011. júl. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!