Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám alig eszi a tápot....

A macskám alig eszi a tápot. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Még kölyök, Royalt kap, a tenyészetben is azt evett, ezért vettem neki azt. 10 kg-t. Erre 3 nap alatt kb. 50 grammnyit evett meg belőle, pedig mindig van kint neki táp.

Mellette amúgy kap pulykahusit, csirkehusit, halat, egyszer reggel, egyszer este.


Félek, hogy a nyakamon fog maradni a táp...


2011. júl. 20. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

fokozatosan csökkenteni kéne a többi kaját,hogy í tápot megegye...

anyuék is royalt vettek a 2 hónapos cicájuknak,akit befogadtak,mert különben le lett volna altatva...elkezdték whiskassal etetni,aztán megvették a tápot azt meg nem igazán eszi meg...

2011. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az 50g nem olyan kevés!!! Royalból nem kell sok, a cica kicsi és meleg is van/volt. Ne aggódj, tudja ő h mennyi kell neki! A royalban pont az a jó, h nem nasi, hanem kaja, annyit eszik belőle amennyire éhes.
2011. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és ha kap mást is, akkor főleg nem kevés :D Ne aggódj!
2011. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem változatosabb étrendet kéne kialakítani hátha az a baj...Ha nem javul akkor szerintem biztos ami biztos vigyétek el állatorvoshoz nincs-e komolyabb baj...Jó bullást a cicának! :)
2011. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem a minden nap másféle husi (pulyka, hal, csirke, ezeknek is mindig más része: máj, zúza, szív, színhús) eléggé változatos. :)


Én arra gondoltam, hogy rákapott a színhúsra és rájött, hogy jobb dolog ez a tápnál...

2011. júl. 20. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg jobban ízlik neki a hús mint a táp. Szerintem próbáld ki azt, hogy estére nagyon keveset adsz neki enni, reggel pedig egy kicsit később mint szoktál tegyél ki neki CSAK TÁPOT.
2011. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok)

Na, és ebből megtudhatod hogy mi lehet vele, mert ha éhes úgyis megeszi, visz. ha nem fogja megenni valószínűleg nem ízlik neki vagy valami baja van. Amúgy szerintem megtarthatod ezt, hogy este keveset adsz neki reggel pedig sok tápot és előbb elfogy az a 10 kg.

;)

2011. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!