Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem eszik száraz tápot a 9...

Nem eszik száraz tápot a 9 hetes macskám! Az baj?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne baj? Nálunk van olyan macska, ami csak azt eszi meg, és van olyan, amelyik rá sem bír nézni. A 9 hetes még amúgy is elég kicsi, majd megszereti.
2010. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

szegény meg se bírja enni a száraz tápot.

áztasd be ... és ha puha ugy add oda!

2010. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mióta is élnek macskák? Na ugye! Akkor sem volt táp, mégis vígan éltek. Majd megszokja, ha akarja. Legyen egy kis tálban állandóan kint, ha megszereti azokat az ízeket, lehet hogy később megeszi. Kimérve vegyél különböző ízűekből mindig egy kevéskét, mert lehet, hogy csak azt nem eszi, amit most adtál neki.
2010. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De megbírja enni. Az enyém 7 hetes és azt szokott enni (royal cannin). De az áztatás jó ötlet!
2010. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tetszik neki. Próbáltál neki adni másik fajtát? Enyém sem eszi meg mindet.
2010. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha elég éhes lesz úgyis megeszi. Amúgy az enyém kiskorában hol a szárazat szerette, hol a húst, és nem lett semmi baja. Sőt, volt olyan, hogy csak a kezemből volt hajlandó száraz tápot enni több hónapokon keresztül.
2010. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vannak macskák, amik egész életükben nem esznek száraz tápot, mert nem szeretik. És olyanok, is, amik a konzervet nem.
2010. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]


én ilyet adok a kiscicumnak és nagyon szereti:) egyébként tegnap volt 9hetes. :)

2010. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
53%
nekem is 9 hetes és nem eszi a száraz tápot, csak ha beáztatom neki tejbe. úgyhogy szerintem nem baj ha nem kell neki
2010. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
26%
Csak azt adj neki, majd ráfanyalodik a fene a pofáját!:D (Kutyás vagyok!:D)
2010. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!