Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kishúgom szeretne egy...

A kishúgom szeretne egy macskát, de allergiás vagyok rá! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok a macskákra, de a kishúgom szeretne egyet.Megmondtam anyukámnak és szerinte közölnöm kell a kishúgommal.De mióta közöltem vele, amikor meglát akkor csak sikít és sikít...Most mit tegyek?
2011. júl. 22. 18:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Vegyetek szibériai cicust.Erre a fajtára nem jönnek ki az allergiás tünetek,mert nincs macskafehérje a nyálában:)
2011. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
vegyetek pucér macskát nem túl dekoratív látvány inkább félelmetes de arra biztos nem leszel allergiás!:))
2011. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
lepd meg valami olyan dologgal amit nagyon szeret es nem is fog emlekezni a macskara amugy is csak anyukadnak lenne plusz teher mert szerintem a kishugod(ha pici) ugyse takaritana csak arra lenne jo hogy jaj de cuki jaj de ari a akaritas etetes itatas meg anyukadra maradna vagy rad.
2011. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ráférne a húgodra hogy megneveljék a szüleitek, eléggé elkényeztetett kis libának tűnik a reakciója alapján.
2011. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
köszike a tippeket...a szibériairól már hallottam. tényleg jó ötlet. am. egy kicsit tényleg el van kényesztetve
2011. júl. 22. 18:35
 6/31 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Ha már ilyen kényes a húgod, kicsit csessz ki vele. Vegyél egy pitbullt magadnak. :D
2011. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki,hogy egy allergiás rohamba akár bele is lehet halni,ha ezt nem érti meg,akkor kár a gőzért,csúnyán elrontották a nevelését.
2011. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ja télleg,vegyél magadnak egy kutyát:DDD
2011. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
néha tényleg jólesne egy kicsit kicseszni vele, de egy kutyát azt azért már ne...veszek neki kopasz macskát...vagy elkérem ez egyik ismerősömtől egy időre h azt higgye az övé...majd meglátja mekkora felelősség
2011. júl. 22. 18:43
 10/31 Platypus ***** válasza:
55%

Azért nem árt az óvatosság a szibériaival és a kopasz macskával sem. Egyik sem mentes az allergiát kiváltó fehérjétől, csak nem termelik olyan nagy mennyiségben. Ha súlyos az allergiád, akkor ugyanúgy kijöhet ezektől a macskáktól is.

A kishúgodnak meg kell tanulnia ezeket a dolgokat elfogadni, nem kaphat meg mindent az életben. Esetleg egyezzetek ki vele egy tengerimalacban vagy aranyhörcsögben vagy ami nektek elfogadható. Kevesebb probléma, pár éves felelősség.

2011. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!