Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kishúgom szeretne egy...

A kishúgom szeretne egy macskát, de allergiás vagyok rá! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok a macskákra, de a kishúgom szeretne egyet.Megmondtam anyukámnak és szerinte közölnöm kell a kishúgommal.De mióta közöltem vele, amikor meglát akkor csak sikít és sikít...Most mit tegyek?
2011. júl. 22. 18:25
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
köszönöm az ésszerű tippeket
2011. júl. 22. 18:50
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

A szfinx(kopasz) ALLERGÉN! A macskáknak a nyálukban lévő fehérjére allergiások, akik azok. A szfinx pedig allergén.

Teendők: 1: nem vesztek cicát

2: az erdei norvégnak kevés a nyálában ez a fehérje

3: fressnapfban lehet kapni vmi port, ami semlegesíti ezt a fehérjét, ezt direkt allergiásoknak csinálták, ámbár nem tudom, h mennyire hatásos.

2011. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna h egy szőrtelen macska allergén egy hósszúszőrű meg nem...de amint olvastam a nyálában van és nyalogatja magát és a nyál meg rászárad...asszem ezért allergén vagy hipoallergén egy macska
2011. júl. 22. 19:00
 14/31 anonim ***** válasza:

Így van, de: Lehet h te önmagában a szőrre IS allergiás vagy, ezt nem tudhatom!

Viszont tanácsolják az allergiásoknak a macska fürdetését is.

2011. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
jogos
2011. júl. 22. 19:05
 16/31 anonim ***** válasza:
HA kutyára, nyuszira nem vagy allergiás, akkor nem a szőrrel van baj. De ha azokra is sajna neked nem való cica.
2011. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
a kutyát és a nyulat nem tudom mert még sohasem volt
2011. júl. 22. 19:07
 18/31 anonim ***** válasza:
Menj el egy tesztre, az amúgyis hasznos lehet számodra!
2011. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
igen erre már többször gondoltunk csak még sosem jutottunk el odáig
2011. júl. 22. 19:12
 20/31 anonim ***** válasza:

Hat, pedig erdemes lehet, mielott belehalsz a hugod hulyesegebe. (irom mindezt ugy, hogy nagy macskabarat vagyok).

Viszont, ha a hugod azt gondolja, ha sikit, megszunik az alergiad, nem vagyok meggyozodve arrol, hogy elegge erett a macskatartasra... -_-!

A macska ugyanis, nem egy jatek, amivel azt lehet csinalni, amit... egy jatekkal. Ha kederul, nem halsz bele, tenyeg jo otlet egy kolcsonmacska beszerzese, hogy kideruljon, egyaltalan tud-e valamit kezdeni vele.

(mindenesetre, ha megis, es a hugod raunt, elkudheted nekem a macsekot. :)

2011. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!