Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panellakásban élő cicások,...

Panellakásban élő cicások, hova teszitek az alomból a pisigolyókat?

Figyelt kérdés
Minden takarítás után leviszitek a szemétbe, v mi? Mert én a 10-en lakom és nagyon nem szeretném naponta cipelgetni... viszont ha kidobom, büdös lesz a kuka. Ötlet v praktika erre?
2011. aug. 1. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha jó minőségű almod van, beledobhatod a WC-be!

egyszerre csak keveset

2011. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Pl a premier excellent fressnapfosat bele lehet dobni?
2011. aug. 2. 16:24
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg almot kipróbáltam már, és ami szerintem a legjobb és amit fixen bele lehet dobni:

Cat's best vagy Dog's best ( a kutyás rózsaszín papírcsomagolású, a macskás zöld, amúgy ugyanaz van benne)

német minőség,csomósodó, ökológiailag lebomlik, tehát nem szennyezed a környezetet vele, 100% természetes


elég drága:2500 Ft, de egy csomag 2 macskának kb másfél-2 hónapig elegendő, szóval szerintem nagyon megéri!


hátránya:Csak a Fressnapf-ban árulják sajnos.

2011. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi azt már próbáltam, de nekem nem jött be, mert mindig széttaposta a cica a golyókat :/ Mjuk nem a legrosszabb alom az tény, az meg h mi drága és mi nem... relatív, attól függ h mennyi ideig jó :D Én mindenféle almot próbáltam már, és őszintén a vackokkal ugyanannyira jöttem ki a végén, mert azt meg cserélhettem hetente, v gyakrabban. Inkább a minőségre szavazok, köszi a választ.
2011. aug. 3. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!