Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két kiscicával mit csináljak?...

Két kiscicával mit csináljak? Nem saját, csak most bújtak elő.

Figyelt kérdés
Egyik nap a kamrában előbújt két kis édes macsek. Még szopósak úgy látom. Nekem egy kan macskám van, nem maradhatnak nálunk. Próbálom ajánlgatni őket, de ugye van belőlük így is elég.. Mit csináljak, hova kinek adjam? Nem kell senkinek sem. Etetni sajnos nem tudnám őket! :(
2011. szept. 21. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg őket neten, illetve facebook-on is kirakhatod, és megkérheted az ismerőseidet, hogy ők is terjesszék. De 8-10 hetes koruk előtt semmiképp se válaszd el őket a mamájuktól. De még az is lehet, hogy a mama cicának van gazdája, és haza fogja vinni a kicsiket. Csak egyenlőre a ti kamrátokat érezte elég biztonságosnak ahhoz, hogy megszülje a kicsiket. A mi cicánk is a szomszéd pincéjében szült. Aztán mikor a macsekok már egy hónaposak voltak akkor haza hozta őket. Szóval egyenlőre még nem biztos, hogy a nyakadon maradnak.
2011. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a két kiscicával annyi a dolgod, hogy nem eteted őket - keresni fognak más helyet.

Már feltéve, ha tényleg nem tartod meg őket.


De ha pl. ivartalaníttatnád őket, akkor semmi gond nem lenne, eléldegélhetnének hármasban egymás mellett.

2011. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd fel a netre, hirdesd meg. Én tegnap tettem fel két kiscicát, ingyen elvihetőeknek. Ma elvitték mind a kettőt, de folyamatosan csörög a telefon. Az egyik csaj sírt, mert mindenhonnan elvitték már előle a cicákat. Szóval elviszik, ha meghirdeted.
2011. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!


Semmiképp nem tudom megtartani őket, pláne nem ivartalanítani.. Ha megtudnám tartani a cicukat, biztosan nem írtam volna ide.


Utolsó válaszoló, melyik oldalon hirdetted meg? Az expressz.hu-t néztem, de az is teli van.. De azért próbálkozom.


Látok egy nagyobb cicát, nem tudom, hogy ő az anyacica. Én azon csodálkozom, hogy a miénk nem bántotta a piciket. Szerencséjük volt. Remélem lesznek gazdáik, mert ha nem, nem tudom mi lesz velük.

2011. szept. 21. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!