Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Talált kiscicával mi a teendő?...

Talált kiscicával mi a teendő? Szobatisztasági gondok!?

Figyelt kérdés
Már eszik a cica, de még elég picike, szerintem anyatejre is szüksége lenne. Bent van a lakásban, és nincsen macskaalmom. Vannak papagájaim, arra gondoltam, hogy az ő homokjukból rakok alomnak valót. De a cicának nem igen tetszik, prüszköl tőle. Sima homokot is raktam bele, abba sem volt hajlandó belemenni. Az udvarra nem akarom kitenni, mert sok a gyerek a szomszédba és azok szeretik a kiscicákat gyömöszölni. Kellene valami megoldás. Mit tegyek?
2011. okt. 1. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
főzz neki folyós tejbegrízt(sok tej,kevés gríz)azt próbáld a kis szájába tenni(de nagyon keveset egyszerre)ha nem eszi meg a sima tejbegrízt,akkor törj bele neki egy kis kiscicáknak való macskaeledelt
2011. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,mennyi idős a kismacska?Ne tedd ki semmi esetre.Én úgy szoktattam a macskámat meg ,hogy ha kellett neki és láttam akkor futtam vele a homokhoz(sima föld is megteszi)és belettem ott el végezte a dolgát és utánna kapott jutalmat.Amúgy minen macskánál van ilyen ösztön csk rákell segíteni.Sok sikert:)
2011. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már eszik rendesen, kapott junior kaját. Játékos, egészséges cica. Egyedül a szobatisztasággal van baj. Szerintem 2 hónapos a cica. Az állatorvost nem tudtam elérni, szerintetek kaphat ennyi idősen féreghajtót? Fel van puffadva, tuti férges. Nem hinném, hogy a kajától, mert amikor találtam akkor is puffadt volt, pedig farkas éhes volt.
2011. okt. 1. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem féreghajtót ne adj neki, nagyon kicsi még, próbálj meg egy gerezd fokhagymát belecsempészni a kajába, ha úgy nem eszi meg, akkor a torkán kell lenyomni... de ne túl nagy darabba.
2011. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!