Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni 5 kiscicával...

Mit lehet tenni 5 kiscicával ha nem tudom őket eltartani? (tovább)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kiscicáimat,de most 7 van,és nem tudok eltartani ennyit.Már hírdettem nagyon sok helyen,de nem viszik el őket.Most 2 hónaposak,5 kicsit szeretnék elajándékozni.Csináltam nekik kint egy fedett helyen kislakást,de ha jön a tél én nagyon félek hogy mi lesz velük,meg etetni is alig tudok ennyi cicát.Mit lehet ilyenkor tenni,hová adjam őket,vagy hol hírdessem ahol bisztos elvinnék?Nem akarom hogy rossz kezekbe kerüljenek,én gondosan nevelem őket,sok szeretetet törődést kapnak,a lakásom nagyon pici hogy télre mindet behozzam.Segítsetek,mit tegyek?
2011. szept. 26. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Expressz.hu, plakát a helyi kisboltban stb. És reménykedj. Nem mint hegyi beszéd, de ugye hogy olcsóbb lett volna az anyját ivartalaníttatni, mint amennyit két hónap alatt a hat macska etetésére költöttél?
2011. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már megtettem,a plakátot is.Hát tudom,ivartalanítani kellett volna,de mostmár mindenképpen.
2011. szept. 26. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem írj valamelyik helyi állatvédő szervezetnek, hogy segítsenek hirdetni a menhelyük honlapján, így talán nagyobb az esély, hogy jelentkezik nekik gazdi.
2011. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 10 kiscicám van de én el tudom tartani szerencsére őket de ha tudod kérdezz környéken embereket és ha találsz mindenképpen írd ide le:D
2011. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!