Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek hogy ne ugorjon ki?

Mit tegyek hogy ne ugorjon ki?

Figyelt kérdés
A macskánk bejön, közben én itt ülök a gép elött ő meg felmászik az asztalra és ki akar ugrani a tetőre.Nem tudom hogy csak a madarakat akarja e megcsodálni vagy lusta lemenni a lépcsön és kimenni a bejárati ajtón.
2011. aug. 3. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
csukd be az ablakot:)
2011. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy jó erős szúnyoghálót, amit nem tud kikarmolni. Neked is jobb lesz. :)
2011. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tetoablak? Az enyem pont ezt csinalja, csak annyira nyitom ki az ablakot, hogy ne ferjen ki rajta, nem tudja jobban kinyitni. Epp tegnapelott meglattam, hogy elfelejtettem behajtani az ablakot, mikor bejottek a cicak az udvarrol, es behajtottam. Leultem a gephez, egy perc mulva kapargalast hallottam az ablakon kivul, termeszetesen cicam kiszurta a nyitott ablakot, es jott volna befele.

Kis sumak, tudja, hogy a haloszobaba nem johet be, igy nemegyszer kiment a tetore az egyik ablakon, a masikon meg be a haloszobaba az agyra.

2011. aug. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!