Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kutyusom most ölte meg a...

A kutyusom most ölte meg a szomszéd kiscicát és a gazdái a cicának nincsenek otthon. Az eset nálunk történt a mi kertünkben. Nem jelenthetnek fel? Mi csináljunk a tetemmel ( a cicus miután le vettem róla a kutyám átment az otthonába)

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 13:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
16%
Ha biztos hogy meghalt akkor ásd el vagy mond meg az igazat! De amúgy nem jelenthetnek fel!! Nem a te kutyád ment át a szomszédba hanem az a sz@ros macska jött át hozzád. Már elnézést a kifejezésért. Vagyis ha a szomszédnak nem teccik ő baja zárja be a macskáját!!
2011. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De most hiába dumál pár okoska,hogy megtámadja a gyerekeket a spánielem soha a büdös életbe nem támadana meg gyerekeket te f@sz csak tudod miután a nagymacskám egészen kiskorában rendesem megkarmolta a pofiját egyszerűen rühelli a macskákat!! NEM TUDOM MEGNEVELNI,MERT KISKORA ÓTA ILYEN ÉS EGYSZERŰEN NEM LEHET!!! :(
2011. aug. 6. 15:36
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha megjöttek a szomszédék, mindenképp menj át hozzájuk, és beszéld meg velük. Ennyit ők is megérdemelnek. Ha az én cicám eltűnne, vagy holtan találnék rá a macskámra az udvaromban, olyan sérülésekkel, amiket biztos, hogy egy kutya okozott, én akár évekig is sírnák, mert nem nagyon tudnám, mi lett vele. És ha a környéken a Te kutyád az egyetlen, akkor tudnám ,hogy a Te kutyád művelte ezt azzal a teremtménnyel akit szeretek, akkor biztos, hogy Téged, és a kutyádat is gyűlölném, és mindent megtennék, hogy megkeserítsem az életedet. De, ha átjönnél, és látnám rajtad, hogy sajnálod azt, amit a kutyád tett, és bocsánatot kérnél, akkor nem haragudnék rád! Ennyit megérdemel a szomszédod! Bár, lehet, hogy neki csak annyit jelent a macska, hogy van oszt kész, akkor úgy se zavarja, ha megdöglik, de lehet, hogy nagyon szerette a macskáját, és szörnyen hiányzik neki. Még akkor is megérdemel, egy bocsánatkérést, ha a kutyád csak a területét védte, azért nem lehet feljelenteni Téged, de akkor is! Legyen egy kis lelkiismereted. Te mit éreznél akkor, ha kiszökne a kutyád valahogy, és a szomszédé meg széttépné a kutyád? Ő is csak a területét védené! Kérlek menny át, ha megjöttek, és mondd el, mi történt!
2011. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed hogy te lennél a felelős, akkor miután hazajött a szomszéd, sétálj át és meséld el neki. Ehhez már nincs bátorságod, ugye?
2011. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
De most, valamit félreértetek én mind,eképpen elmegyek és megmondom hogy mi történt nem engedné a lelkiismeretem, hogy ne mondjam el :(
2011. aug. 6. 15:45
 16/21 anonim ***** válasza:
21%

Nem a kutya a hibás.

Az az idíóta macska ment át a kutya udvarába!!

2011. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem sem te vagy a hibás.

Nálunk is csak a saját macskáinkat tűrik meg a kutyák, az idegeneket elkergetik és el is várjuk tőlük, mert elég bosszantó, mikor minden macska ideszokik a kajára.

Sajnos volt már olyan, hogy az én macskámat is kutya támadta meg, de nem hibáztatom a kutyát, mert ez az ösztönük.


Most komolyan, lehet, hogy van néhány birka természetű kutya, aki nem foglalkozik a macskával, de azért a többség tuti, hogy elkergeti vagy megfogja, ha összejön neki.


Mindenképp mondd el, hogy hogy történt és szerintem nem haragudhat meg rád a szomszéd, de biztos, hogy nem jelent fel.

Persze te ismered a szomszédaidat, hogy hogy viszonyulnak az állatokhoz. Ha jó viszony van köztetek, akkor nem lesz baj.

2011. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy feljelenthetnek, mert a te kertedben történt. Átmész, bevallod, de ezt te is tudod. Én lehet, hogy inkább átvinném egy törcsibe csavarva szegénykét, amikor hazaérnek, hogy mégse arra érjenek haza, hogy a küszöbön fekszik vérbe fagyva. De semmiképp se kapard el csak úgy, biztos el akarják majd temetni.
2011. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%
Húha, kitört ám a kultúra kedves kérdezőből. Miből gondolod, hogy f@sz vagyok? Vagy azt óhajtanád a szádba, hogy ne tudj ilyen minősíthetetlen hangon beszélni? Csókollak!
2011. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnálom a macskát,és kedves kérdező,ha megmenthetted volna még a macskát akkor tényleg annyival tartozol a gazdáknak,hogy elmondod nekik,és mindenben segítesz nekik a macskával kapcsolatban. És ez nem a te hibád,nem a macskáé,és a kutyáé sem igazából.Ebben mindenki hibás egy kicsit. :(
2011. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!