Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon szeretnék egy kiscicát....

Nagyon szeretnék egy kiscicát. Panelban lakom a 8. emeleten. De a szüleim nem hiszem, hogy engednék. Hogy kéjem a szüleimet?

Figyelt kérdés
Igazából még nem próbáltam megkérdezni, mert születésnapomra szeretném. Nincs testvérem, és néha jól esne, ha tudnék valakivel/valamivel játszani, ha egy kiscica odabújna hozzám. Régebben voltak teknőseink, de amikor költöztünk visszavittük őket az állatboltba, ahol azt mondták, hogy nagyon jól tartottam őket. Most egy cicát szeretnék, és mivel első cicus lenne, ezért felnőttre gondoltam. Az is a baj, hogy a szüleim annyira nem szeretik a macskákat... Sagítsetek!
2011. aug. 9. 13:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
a legjobb megoldas: "anyu apu, Ugy szeretnek egy kiscicat! Nem is foglal sok helyet! pici kolykot szeretnek! Naaaaaaaaaaaaaaaa!" (ohajjal mond ne fenyegesd oket hogy akarok egy kiscicat!)
2011. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!