Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anya macskát szoptatásra...

Anya macskát szoptatásra kényszeríteni jó ötlet? :S

Figyelt kérdés
az anya macskánk ott hagyta a kölykeit és nem hajlandó szoptatni őket már két napja. tegnap cicatápszerrel próbáltuk etetni őket de nem eszik meg hanem kiköpik. ma lefogtam az anya macskát betakartam a fejét egy pulcsival így picik tudnak szopni és nem is bántja őket csak fúj rájuk. az anya macsek 8 éves és már 3 éve nem voltak kölykei mert mind elpusztult 1-2 naposan. a picik most 11-naposak és még annyira ragaszkodnak az anyjukhoz, hogy a pulcsiban alszanak amin az anyjuk szokott feküdni.egy másik kérdés normális ha 11 naposan még nem nyílt ki a szemük?
2011. aug. 11. 15:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mert mi nem tetszett az ivartalanításban? mert olyan rohadt jól érz magáűt a macskád, azért ágálsz? ,eg olyan jó volt az előző elpusztult alomnak?
2011. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
minden macskában benne van az anyai ösztön és soha nem hagyja el a kölykeit csak akkor ha érzi rajta hogy beteg és nincs sok esélyük az életre... ( állatorvos ezt mondta nekem mert nekem is volt hasonló gondom )
2011. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
vissza fogadta őket :) és nem az anyasággal van neki problémája mivel az elpusztult almok koraszülöttek voltak. az állatorvos sem tudott velük mit kezdeni
2011. aug. 12. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!