Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan fáraszthatnám ki vagy...

Hogyan fáraszthatnám ki vagy nyugtathatnám meg?

Figyelt kérdés
Van egy 4-5hónapos cicánk és nagyon sokat nyávog esténként pedig játszunk vele minden nap 2-3-4-órát de így is hajnalban rosszcsont. Le lehet szoktatni erről a játékosságról vagy mondanátok valami olyan módszert ami megnyugtatja vagy kifárasztja max egy óra alatt?
2011. aug. 15. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
még kicsi, majd kinövi... am meg a macska napközbe is alszik úgyhogy... keress neki valamit amivel játszhat éjjel
2011. aug. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem növi ki, az enyém 8 éves, és nagyon ritkán tudok tőle jót aludni. Én úgy oldom meg, ha felkelt, kiteszem a szobából. Akkor nem igazán hallom ha nyávog vagy ha rohangál a radiátoron (ezt is szokta és nagyon hangos). Nézd meg, hogy van-e vize, kajája! Nálunk ennek ellenére is egész este cicakoncert van. Én már megszoktam, úgy vagyok vele, hogy ez ezzel jár. Ha tudtok neki egy kis szobát kialakítani, szerintem az is megoldás. Esetleg megszokja, hogy nem foglalkozhatsz mindig vele.
2011. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lehet, hogy csak éhes... Az én cicám is majden minden este nyarvok pedig vacsorázott már és még több kaját akar...
2011. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dergo97 ***** válasza:
ha sokáig nyávog menj ki és rugj egyet bele
2011. aug. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A macskák éjszakai állatok ez normális lehet h kinövi lehet h nem. Ha van kertetek nyugodtan engedjétek ki, ott simán elfoglalja magát!
2011. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nincsen kertünk sajnos. panelcica és hiába játszok vele 2-3órát nem fárad ki:"D
2011. aug. 20. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!