Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Körmend közelében hol tudok...

Körmend közelében hol tudok tápot vásárolni ivartalanított macskák részére?

Figyelt kérdés
Fressnapf-ról nem tudok a közelben, a legtöbb boltot már átjártam, de nem találok sehol... akármilyen ilyesfajta táp jól jönne, a cicám ivartalanított és hatalmas étvágya van... valaki aki a környéken lakik vagy tud megoldást írjon légyszi :)
2011. aug. 24. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Zalaegerszegen és Szombathelyen van Fressnapf (kb. 30-30 km). Amúgy szerintem csak a vásárlók pénzének lenyúlása az ivartalanított cicáknak szóló táp. Szerintem ugyanaz van benne, mint a többiben, csak több pénzért.
2011. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, közben megnéztem a Fressnapf oldalán.

Igazából nem tudom, erre gondoltam én is, de egyszer lehet megérné kipróbálni, veszíteni nem veszítenék vele - másnak nem, tapasztalat szerzésnek jó lesz. :/

De ha valakinek van tapasztalata az ilyenekkel kapcsolatban és leírná, azt megköszönném.

2011. aug. 24. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod a rendes tápot, csak többször kevesebbet, legalábbis, ha egyszerre megeszi...mondjuk 2-3-szor 1-2 evőkanálnyit. Elég kell legyen, ne lágyuljon meg a szíved, ha eljátssza az éhhalált :)) De az az érdekes, hogy nekem csak ivartalanított macskáim voltak ( hím is nőstény is), és egyik sem evett többet a műtét után, mint előtte, nem is híztak meg jobban. Mostani cicám a száraz tápot egész napra beosztja, a konzervet sem mindig eszi meg egyszerre...elég válogatós :)
2011. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az enyém nőstény, nagyon falánk lett az ivartalanítás után... amit elé rakok azt azonnal bevágja, rengeteget hízott... mondjuk rá is fért mert olyan kis csontkollekció volt műtét előtt, de most már kezd egy kicsit súlyos lenni a dolog... köszi a tanácsot, megfogadom :)
2011. aug. 25. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából annyi h a sterilized táp light és szabályozza a pisi ph-ját, de a tudósok is vitáznak h ér-e valamit! Én azért áztatom a szárazat, mert rettentően elvonja a vizet a cica szervezetéből :/ Rágásra meg nyers csirkenyakat/szárnyat kap, meg kap konzervet is, zúzát is (persze nem egy nap mindent :D)
2011. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az a táp csak drága. Semmivel sem jobb. Adj a cicának vitamint a táp mellé ha megeszi akkor próbálj neki rendes zöldség gyümit adni.
2011. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A piacon van egy elég jó állateledel bolt.
2013. márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!