Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lesz ezután? Meg fog...

Vass Zsuzsanna kérdése:

Mi lesz ezután? Meg fog halni? Ilyenkor mi a teendő? Ha levágják a bajszát bele halhat? (lentebb a bővebb info) IRJATOK LÉCCI!

Figyelt kérdés
Sziasztok. van egy felnőtt lány macskám és kölykei is vannak( már nagyra nőttek mivel pár kb. 5 hónaposak) és az lenne a kérdésem hogy mivel ma vettem észre hogy csukva tartja a szemeit és könnyezik , nem iszik nem eszik csak össze vissza mászkál és elbújik és néha itt van velünk..most vettem észre hogy a bajsza is mintha levágták volna mivel a hátsó szomszédnak galambjai vannak feltételezem h csinált vele vmit... Nem akarom hogy meghaljon igy volt 3 szép macskáim és azok is eltüntek...
2011. aug. 28. 16:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
36%

Az állatorvosotok egy aljas kókler!

Adj sok tejet a cicának. Az meghánytatja vagy semlegesíti a mérget.Nem valószinü, hogy savat ivott... Had tisztuljon a gyomra.Hideg víz is legyen elötte.Ja és a kicsiket nen engedd szopni,mert a méreg kiválasztódhat az anyatejben!jobbat sajnos nem tudok innen

2011. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
nem minden állatorvos jó aki házhoz jön az iylen maszek emberek a tanyákra ,a mesterséges tehénszaporításra speciálódtak , keress egy állatklinikát a közelben ..lehet hogy mérgezés ..a mi macskánkat leborotválták, infúziót kapott és bent is tartották egy éjszakára mint az embereknél ..viszont az állatorvos megvetett velünk 20000 forintért drága gyógyszereket meg oltóanyagot ami nem is használt
2011. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
adtam neki tejet vagyis nekem kellett rajta segíteni remélem lesz vmi jó hatása ....
2011. aug. 28. 16:45
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondták előttem is! Az állat orvos egy s*ggfej.

Adjál neki sok tejet. A kicsiket ne engedd szopni. És ugye hideg víz is legyen az anyacica előtt . A kicsiknek is tegyél vizet . Remélem minden rendben lesz! a szomszédot meg ha tényleg mérgezés történt én feljelenteném.

2011. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Amúgy azért mászkál össze-vissza ,mert levágták a bajszát és azzal tájékozódik . És azért akar veletek lenne ,vagy legalább a közeletekbe ,mert ott érzi magát biztonságban. 17:00-as voltam.
2011. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
mindent megteszek..remélem holnap már jobban lesz egy fokkal ahogy tudok adok neki tejet sőt a kicsikre is vigyázok bár most kezdtek enni egész nap nem is volt a közelben(anyamacska)....csak azt nem értem h csukva van aszeme h mitől van ez igy? pedig attól független vhogy ide talált....
2011. aug. 28. 17:18
 17/30 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ! vidd el a macskád egy klinikára mert megmérgezték ..a miénknek is ugyanez volt a baja ( és az összes szomszéd macska is meghalt)..csak mi elvittük!!!

keress most azonnal egyet a neten, mert meg fog halni!!

2011. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
EL NE ALTASD!!!! TISZTA HÜLYE VAGY?? MEGÖLNÉD A SAJÁT MACSKÁD? EGY EMBER SZERINTED MEGÖLNÉ A GYEREKÉT MERT RÁKOS?? nem mert meggyógyulhat !! tarts már ki a macskád mellett !! hol laksz ? szolnokon a szántó körút környékén van egy klinika !! de kérdezd a tudakozót !!
2011. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz vidd, barátnőm kutyusa patkánymérget evett, elvitte a dokihoz, adott neki infúziót, meg nem emlékszem már mit csinált... De nem volt Sok pénz az egész, vidd el szegényt.. A kutyus megmaradt szerencsére, pedig elég rosszul festett.
2011. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nem értem az állatorvost. Ilyenkor azonnal ki kellene mennie, mert vizsgálat nélkül hogy jó francba tudná elmondani, mi baja? A mi dokink mindig kijön. Most ha neked valami bajod van, melyik orvos elégszik meg azzal és melyik mond diagnózist csak az alapján, hogy telefonon elmondod a tüneteidet? Maximum gyanakodhat arra, hogy mi lehet a baj. Nincs a környéketeken valami állatklinika, ahol van ügyelet?


Egyébként tényleg van egy határ, amikortól már nem lehet a macskán segíteni, ha megmérgezték. Akkor már hiába minden. Sajnos nagyon tudom, mert több állathoz kellett már kihívni hozzánk a dokit mérgezés miatt. Ha időben megkapja az injekciót, túléli, ha nem, sajnos nem.

2011. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!