Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lesz ezután? Meg fog...

Vass Zsuzsanna kérdése:

Mi lesz ezután? Meg fog halni? Ilyenkor mi a teendő? Ha levágják a bajszát bele halhat? (lentebb a bővebb info) IRJATOK LÉCCI!

Figyelt kérdés
Sziasztok. van egy felnőtt lány macskám és kölykei is vannak( már nagyra nőttek mivel pár kb. 5 hónaposak) és az lenne a kérdésem hogy mivel ma vettem észre hogy csukva tartja a szemeit és könnyezik , nem iszik nem eszik csak össze vissza mászkál és elbújik és néha itt van velünk..most vettem észre hogy a bajsza is mintha levágták volna mivel a hátsó szomszédnak galambjai vannak feltételezem h csinált vele vmit... Nem akarom hogy meghaljon igy volt 3 szép macskáim és azok is eltüntek...
2011. aug. 28. 16:25
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
nem mérgézés miatt lett rosszul hanem levágták a bajszát és emiatt szédül, remeg és csukva hagyja a szemeit .... vki a szomszéd közül megkinozta csak tudnám ki és legszivesebben feljelenteném...
2011. aug. 29. 09:02
 22/30 A kérdező kommentje:
sőt könnyezik ha nem eszik nem iszik mit célszerű adni neki próbáltam tejjel itatni....ha nem eszik meddig marad életben? én nem is szeretnám elaltatni nagyon állatbarát vagyok legutóbb a felnőtt 7 éves szuka foximat kellett elaltatni mert véreset hányt és teljesen lefogyott és már nem evett sem ivott más nem tudtam csinálni szegény nagyon szenvedett.....és amilyen érzékeny vagyok rám jött a sirógörcs és még pár napig nem fogtam fel..szóval nem hagyom h elaltassák a macskámat :( :(
2011. aug. 29. 09:05
 23/30 anonim ***** válasza:

ma 09:02


Végre volt az állatorvos, ő mondta?

2011. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
igen volt alaposan megvizsgálta ...lehet annyira megkínozták h fájdalmai vannak és emiatt nem eszik, nem iszik....érzékeny állatok...mindig mellette vagyok de a nagy meleg miatt néha itt van néha a kertben a hűvös helyen...
2011. aug. 29. 12:55
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, rendbe jön. Lehet, hogy a megrázkódtatás a legnagyobb baja. Milyen kegyetlenek tudnak lenni az emberek! :(
2011. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
nem rég költöztek ide a hátsó szomszéd akinek galambja van és azokat félti akkor miért nem ment tanyára....igy is össze visza szarnak ki lehet ez birni? meg a macskákat nem lehet megkötni akárki is mond bármit h tanitja meg h még szabaddöntésű a macskák , a kutyát lehet tanitani
2011. aug. 29. 13:33
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Attól h a macskádnak levágják a bajszát nem lesz baja, csak szenzornak használják, h bemérjék pl sötétben, h milyen közel van 1-1 tárgy, ennek nincs köze ahhoz h eszik-e v sem. De nyilván a kretén aki ezt tette azt hiszi, h most jól megölte ezzel a macskádat. Amúgy a macskákat meg lehet akadályozni a kóborlásban. Benn tartod és hámon sétáltatod, persze egy felnőtt macskánál nem kivitelezhető, de akinek kinti macskája van annak számolni kell az ilyenekkel, és nem bújhat a mögé, h nem tudok mit tenni, mert tudsz, legalább 3 másik lehetőség van a macskabiztos/láthatatlan kerítés, és a benti macska. Te döntöttél a kinti kóborló macska mellett meg voltak rá az okaid, de nem moshatod kezeidet!!!
2011. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
A bajuszátol biztos nem hal meg :) kiskoroimban ugyanez csinaltam egy cicával >.< és visszanölt neki.Sztem más baja van szegénynek :(
2011. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

ha biztos, hogy nem mérgezés, ne itasd sima tejjel, mert ha nem iszik, nem eszik amúgy sem, akkor nem jönne még jól a hányás/hasmenés, annak kiszáradás lenne a vége.

Szerintem 2 dolgot tehetsz, egy türelmes vagy még pár napig, de eközben is elmész a patikába veszel fecskendőt és azzal itatod, ez a legfontosabb ilyen hőségben, illetve 2-3 óránként mézet teszel a nyelvére, hogy ne essen le a vércukorszintje.

Ha pár nap múlva sem eszik, iszik akkor infúzió kell neki, különben le fog gyengülni.

Amíg ilyen állapotban van ne engedd ki a házból.

Remélem rendbe jön a cicád, a szomszéddal meg vagy beszélgess el és hozd a tudtára, hogy tudod hogy ő kínozta meg a macskát és h ennek következményei lesznek, vagy egyből jelentsd fel.

2011. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ha esetleg megmergezték õt akkor nehogy a kicsiket engedd szopni!!! Akkor õk is megbetegszenek!!
2012. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!