Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám tegnap farok nélkül...

A macskám tegnap farok nélkül jött haza . Tesómék a kertben gyomlálva megtalálták a leesett darabot . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 19:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
higított betadinnal fertőtlenítsd le ha nincs már beforrva és állatorvos sürgősen
2009. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Ez vicc?:D

Ha nem az akkor meg elég szomorú hogy nem vittétek már tegnap orvoshoz...

2009. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ja , és majd odaadom Neki lefertőtlenítve , hogy " varrd vissza plíz " , nem ? Szegény :S Sajnálom amúgy , mert még fiatal ....
2009. ápr. 20. 19:30
 4/22 anonim válasza:
8%
Add neki oda szerintem biztos eljátszana vele :D De megpróbálhatod neki visszaragasztani is :D cellux vagy rajszög (Fülesnek is úgy volt) XD XD vagy egyszerűen varrd oda :D
2009. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Valószínű éjszaka van állatorvos , mikor észrevettük ....
2009. ápr. 20. 19:31
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

úgy értettem a helyét, a csonkot ami a macskán van, azt fertőtlenítsd, a leszakadt résszel már felesleges bármit is csinálni...

és mindenképpen látnia kellene szerintem orvosnak


(első voltam)

2009. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
van éjszakai állatorvosi ügyelet, ha pesti vagy, de a többi nagyobb városban is általában, ha meg vidéki vagy akkor jogos, hogy nem rohantál az éjszaka közepén, ha nincs hová.
2009. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen , visszük orvoshoz , bár nem nyávog , ugyanolyan , mint eddig volt ....
2009. ápr. 20. 19:34
 9/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tegnap éjszaka nem tudtad elvinni, de már este 19.36 van és a macska még mindig nem járt a dokinál... Vagy nálatok hétfőn sincs állatorvos? :/
2009. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Sajnos vidéken lakok egy kisvárosban , és az itteni orvos mondjuk multkor kijött a kutyánkhoz , azt mondta " semmi baja " , elvette a pénzt , azóta a kutyának hatalmas daganata lett , és el kell altatni , szóval más városba kell vinni :S Nem merem erre bízni ....
2009. ápr. 20. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!