Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik és miért...

Miért nem eszik és miért fosik a cicám?

Figyelt kérdés
3 és fél hetes kiscicám van! 1 napja már abszolút nem issza meg a tejet és sima vizet sem iszik. Valamelyik nap tisztára összefosta magát, a lába a hasa a nyaka, minden olyan lett... Állandóan nyávog és semmit sem eszik/iszik. Mi lehet a baja? Választ kérek, mert pár nap múlva meghal, ha nem segítek rajta!
2011. szept. 9. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért van nálad 3,5 hetesen?ilyenkor még az anyjánál kéne szopnia.Tehéntejtől van rosszul nem tudja megemészteni.Ne adj neki tehéntejet mert elfog pusztulni.vannak kismacskák számára gyártott tejpótló szerek az jó, vagy esetleg kecsketej vizezve bár az se a legjobb.a tápszert állateledeles boltban belehet szerezni.
2011. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, megint az a k.rva tehéntej... =(


AZONNAL ÁLLATORVOS MÉG MA, ilyen pici cica pillanatok alatt kiszárad, ha pedig már inni sem iszik, akkor meg vannak számlálva a percei szakértő segítsége nélkül.

2011. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Nyávog? Hm.... az állatorvosom mondta, hogy ha már a macska kimutatja a fájdalmát (nyávog), akkor ott már nagyon nagy a baj.... de amúgy magadtól nem jut eszedbe az állatorvos???? Szerinted mi innen meg tudjuk gyógyítani? És a holmi tápszerek megtudják gyógyítani??? Ugyan már..... nem is tudom mit képzel az ilyen ember.
2011. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Ne kínozd már tovább szegénykét, vidd orvoshoz azonnal! Mindenit az ilyen belekontárkodós tiniknek, se eszed, se pénzed, de kisállatot azt akarsz..
2011. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen sokan nem tudják,hogy a cicának nem a tej a fő eledele,csak a mesébe:(

A macska félék ragadozók azon módon eszik!!

2011. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Késő nyári cicák álltalában betegek!
2011. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért van nálam a cica, mert az anyának nem kelett és elhagyta! Az anya az kóbormacska. Vagyis nem a miénk csak idejött és itt szülte meg a cicát! nem kell neki azért van nálam... ha jól tudom minden kiscica nyávog (pl. hiánzik az anya...) elviszem állatorvoshoz, majd ő megmondja mi a baja...
2011. szept. 9. 15:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Megmondom ám én is.Így, látatalanban!Bélgyuladása van a tehéntejtől.Bolus astringens v.astrigens a neve a gyógyszernek, ami jó rá, persze nézesd meg dokival, de tudd, hogy nagyon kevés macs tudja a tejet megemészteni.
2011. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, mi lett a cicával, bár nem sok esélyt jósolok neki. Nehéz felnevelni a macskakölyköket, még hozzáértőnek is. A tehéntej a legrosszabb választás volt, sajnos...
2011. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szerintem férges a macskád, nekünk is van kiscicánk, nálunk is megtörtént már ugyanez. Mi elvittük az állatorvoshoz, és féreghajtót írt fel neki. Szerintem vidd el ti is állatorvoshoz, és majd ő megmondja.

Örülök, hogyha segíthettem

2011. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!