Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Van két cicánk,...

S. O. S. Van két cicánk, megfürdettem, s kiltix cicanyakörvet tettem rájuk. Az egyik cica pont fél éves furcsán viselkedik, rohangál, rázza a fejét, vakarózik, és folyik a nyála. Ez a nyakörvtől lehet?

Figyelt kérdés
A másik idősebb, semmi baja, nem viselkedik furcsán. Mit tegyek?
2011. szept. 15. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nincs jó hírem a számodra!

Téged alaposan becsaptak!


Engem is éredekelt, hogy cicák részére is van-e kiltix, mert a kiskutyánkon nagyon bevált:)


Azonban a vélasz :NINCS!


Ezt a Kiltix honlapjáról másoltam ki Neked:


"Veszélyes-e a Kiltix nyakörv a cicák számára?


A Kiltix nyakörv csak kutyákon alkalmazható. A Kiltix nyakörvet viselő kutyával együtt tartott cicák számára a nyakörv nem jelent kockázatot."



Ezt követően még fel is hívtam őket, ahol egyértelműen tájékoztattak arról, hogy a kiltix nyakörv NEM alkalmazható cicáknak, nincs is részükre, hanem nekik a "Polfo" nyakörvet javasolta (ha jól értettem), amely szintén az ő gyártmányuk. 10 hétig jó kullancs ellen és 4 hónapig bolhák ellen.


Vedd le gyorsan a másik cicádról is és add el/oda egy kutyás ismerősödnek.


Remélem segítettem:)

2011. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
..."Bolfo"...
2011. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. a cicák jól vannak. a nagyobbik 1 éves cián tegnap óta van a nyakörv, semmi baja. a kisebbikről (6 hónapos) levettük azonnal, de most újra kipróbálom és ha megint észreveszek valamit akkor leveszem és valami mást fogunk alkalmazni. De ez biztosan való macskáknak, eredeti, bontatlan, német gyártmány, nem magyar.
2011. szept. 16. 14:15
 14/17 A kérdező kommentje:
Ez van a csomagolásán: bayer . pet . care. kiltix. zecken -und flohband. sicherheisband für katzen. für katzen und kleine hunde
2011. szept. 16. 14:20
 15/17 hell-ikon ***** válasza:

Ezek tipikus allergiás reakciók.

Vedd le és fürdesd meg újra a macskát, hogy a rákerült vegyszert eltávolítsd róla. Illetve a továbbiakban figyeld, hogy nem tapasztalsz egyéb tüneteket, mint nehézkes mozgás (pl. fekvő helyzetből felállás, dülöngélő járás, stb). Ha igen, irány a doki vidd a papírt mert közömbösítő injekcióra lesz szüksége.

2011. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

És cica kép is van a dobozán? :)

Nem lehet, hogy hamisítvány?


Mi lett a kis cicussal?

2011. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát a nyáladzás a veszettség jele!
2012. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!