Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicakérdések (lakásban? )?

Cicakérdések (lakásban? )?

Figyelt kérdés
Olyan cica fajtát keresek, amelyiknek a legkevésbé hullik a szőre, és alapvetően kis termetű nagy korában is. Egyáltalán, jó cicát lakásban tartani, ha csak késő du. mennénk hozzá haza? Minden vélemény érdekel. Vannak macskáink, de a szüleimnél, kertben, viszont most szeretnék lakásba is, ha jó lenne neki is.
2011. szept. 19. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 házi cicám van lakásban,nekik nem hullik a szőrük.De ha fajta cicát szeretnél abban nem tudok segíteni sajnos.

Amikor először megérkeztek hozzám a csöppségek,akkor egy hét szabit vettem ki,hogy megszokjanak,megszokják az új helyüket.És nagyon jól érzik magukat a lakásban,bár a hetediken lakom,esélyük nincs kimenni a szabadba.De éppen ezért nem is hiányzik nekik.Nagyon jól elvannak,esznek,alszanak és hatalmasakat játszanak. :)

2011. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem évekóta vannak cicáim és ez nagyon változó, a lakásban tartott cicák többségének hullik a szöre mert nincs kitéve az évszakváltás hatásainak. Föleg a herélt kan cicáknak hullik jobban válassz mindenképp kislányt ha nem engeded ki a szabadba akkor nem lesz vele gond :)))
2011. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
és nem szoktátok "sétáltatni"? van lent egy közös kertünk, ha kivinném néha, hogy nézelődjön, elszökne vajon? gondolom igen, max. visszajönne. nem tudom, jó-e nekik mindig bent:)
2011. szept. 19. 11:13
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
késöbb felnöttkorban visszatalál de mint én már emlitettem lány cicát nem veszénytelen elengedni csak ugy. persze vannak jó cica porázok is ...
2011. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igen, a lány cicával kapcsolatban igazad is van, abszolút:) a cicapóráz beválik, elviseli, vagy csak megint valamit, amit el lehet adni?
2011. szept. 19. 11:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogyan döntesz. mindkettő mellett vannak érvek és ellenérvek is.

Az a lényeg, hogy döntsd el egyszer s mindenkorra, mert olyan nem lehet, h meggondolod magad.

Ugyanis, ha egyszer már levitted és megérezte az ízét, hogy ott még mennyi felfedeznivaló van, akkor már mindig ott fog ülni az ajtóban és addig sír, amíg be nem adod a derekad!

Szóval, a következetesség nagyon fontos.

2011. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem például már nem tud meglenni a szabadban a macskám egyszer kiugrott az erkélyen másnap délelött 11-kor találtam meg egy bokorban rezegett ugy félt....tehát ha megszokja a bentlétet kialakulhat egyfajta biztonság érzet ."már jobb otthon" szindróma :))))
2011. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja. Utosó vagyok:)

Én épp most hozok egy kis brit kéket, úgy tervezem, csak lakásban lesz, úgyhogy most tesszük a teraszt macskabiztossá, hogy ott levegőzhessen majd.

2011. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
erkélyünk az nincs sajnos. a következetesség természetes, mopszom van (otthon, kertes házban:)), tudom, mit jelent:)
2011. szept. 19. 11:27
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
a brit kék igen jó választás és gyönyörű!!!! csak drága
2011. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!