Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Többmacskások! Nálatok milyen...

Többmacskások! Nálatok milyen módon használják a cicák az almokat (ha több van)?

Figyelt kérdés
Nekem két cicám van de csak egy alom, viszont hallottam olyat is, h két cica két almot olyan módon használ, h az egyikbe pisilnek, másikba kakilnak, vagy az egyik csak az egyiké, a másik csak a másiké...stb. Igazából saját tapasztalatok érdekelnek mert ez az egy alom kezd kevés lenni mióta nő a kicsi. Köszi ha megosztjátok velem saját tapasztalataitokat. Minden értelmes válasznak megy a zöld mancs akkor is ha eltér a tárgytól valamiért.
2011. szept. 20. 16:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"almos" vagyok :)) A biofreshről van szó. És szívesen adok segítséget, majd írd meg, bevált e.
2011. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk elkülönülten használják a két almot, mindig a sajátjukba végzik a kicsi és a nagy dolgot is. Szerettük volna megszüntetni mi is az egyik almot de sajna nem közösködnek.
2011. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszi "almos" még van két hétnyi szilika géles, de aztán akkor ilyen biofresht veszek, és majd megírom, h mik a tapasztalataim vele, köszönöm a tippet :D

És: még egy sztori cicák akik teljesen saját wc-t használnak, köszönöm, kimondható tehát h mindenki másképp csinálja...és ez a cicákra is igaz :D

2011. szept. 21. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!