Kezdőoldal » Állatok » Macskák » HELP! Fialni akar a macskám?

HELP! Fialni akar a macskám?

Figyelt kérdés
Nem tudom h mennyi idős terhes, de nagy a hasa, és két oldalt kivan púposodva, most bebújt a takaró alá, és dagaszt a lábával.
2011. szept. 21. 21:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

21.16 vagyok


Ha szeretnéd, hogy benn szüljön, akkor próbálj minél több lehetséges helyet kialakítani a szüléshez. Én négyet is csináltam, mindet meg is nézegette tüzetesen :) Nálunk első (és utolsó) fialás volt, és nagyon féltem, hogy máshol nevelgeti majd őket. De aztán szerencsém volt, mert a szobámat választotta, és azon belül is a cica hordót (amit klassz kis bunkinak csináltam meg :)) Persze lehet, hogy rá segített az is, hogy aznap szakadt az eső és eszébe se volt kimenni. Egyébként minél szociálisabb a cica a napok előre haladtával, annál inkább közeledik a perc. Szurkolok, hogy minden rendben menjen, aztán majd megírhatnád, hogy ha megszülettek és hogy hogy ment a dolog :)

2011. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!