Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hétfőn hozzuk el az új cicánka...

Hétfőn hozzuk el az új cicánkat. Még nem rendeltünk naki tápot. Az Acana kutyatáp mellé mit adjak neki addig? Mire van még szüksége?

Figyelt kérdés
Azt legyetek szívesek ne írjátok, hogy vegyek neki addig valami olcsó macskakaját.
2009. ápr. 26. 13:49
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
A Whiskas és a Kitekat is rossz minőségű. De úgylátom mind1...
2009. ápr. 26. 19:38
 12/45 anonim ***** válasza:
66%

Jézusom, mennyi gyökér van itt. Miért kell valakit leszólni mert van pénze, vagy mert úgy dönt hogy a macskáit nem olcsó szarokkal eteti? Mert igenis a Whiskas meg Kitekat igen távol állnak a jó minőségtől, nézzétek már meg az összetevőket, és a hús mennyiségét.

Hogy válaszoljak is, nem lesz baja ha Acana kutyatápot eszik 1 hétig, de hosszú távon nem jó. Rakhatsz hozzá egy pici tejfölt, vagy husit is. Amúgy én is Orijen és Acana párti vagyok, mert nekem igenis megéri hogy minőségi táppal etetem a kedvenceimet. Lehet engem is leszólni amiért erre van pénzem...

2009. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
59%
etessem*
2009. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ! Erre voltam kíváncsi!
2009. ápr. 26. 20:02
 15/45 anonim ***** válasza:
73%
Nincs mit:)
2009. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
90%

Én enm nézek senkit le a pénze miatt !!! Sok vagy kevés nem mind egy valakinek ennyi van valakinek annyi.Nagyon úgy veszem észre hogy te lenézed azokat az embereket akik nem tudnak ilyen olyan tápot adni a kutyájuknak macskájuknak .

A macska úgyis addig él ameddig egyépként is élne csak úgy elmondom hogy a sült főtt hús egéségesbb mini az ilyen olyan táp beleértve a drágát és olcsot.....

Más ember örül ha van kenyere és kap hozzá egy májkrémet .

A kérdésre válaszolva nem lesz semmi baja .

A whiskas és a kitekat is pont olyan jó mint az a táp a mi macskánk jobban szereti a csirkehúst mint az ilyen olyan márkás macskakaját és eggyesek többet költenek a macskájuk kajájára mint én a sajátomra ......

Amúgy még legalább te nem olyan vagy aki bántja az állatokat , legalább segítesz az állatokon . Ez rendes töled

2009. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Leszögezném, hogy én nem nézek le senkit a pénze miatt. Nagyon is jó ha valaki házilag készített hússal eteti a macskáját. Azokat viszont elítélem, akik az agyonreklámozott Whiskas féle tápokat ajánlgatják csak mert azok olcsóbbnak és jobbnak tűnnek, mint egy Orijen vagy egy Royal Canin. És azokat is elítélem akik kioktatják az olyan embereket, mint én, akik felelősen tartanak állatot.
2009. ápr. 26. 20:56
 18/45 anonim ***** válasza:
76%

1 hétig nyugodtan etetheted Acanával :D

semmi baja nem lesz de azért minnél hamarabb szerez be macskakaját és semmi képpen ne legyen olcso mert az nem jó xD csak gondolom még pici macska és kell neki a junior táp és nem az kutyáknak való Acana.És hogy hívják majd a cicát? biztos cuki lehet :D ja és szerintem is egy picit lenézed a szegényebbeket akiknek nincs annyi pénze :D de ez csak egy vélemény :Dés husit meg zöldséget is adhstz neki meg egykis szalálmit az enyém picinek nagyon szerette meg most is :D ja és szerintem az Acanát egy ici-pici tejcsibe beáztathatod!Gondolom nem junior Acanád van :D én mindig adtam picinek tejcsit a macskámnak és semmi baja nem lett :D

2009. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
68%
Te utolsó, hány éves vagy? Minek raksz minden mondat után :D-t? Vagy szerinted annyira vicceset írtál?
2009. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
88%

ohh bocsi jó kedvem van :D és bocsi az OFF-ért :D

egyépként csak kedves akkarok lenni

2009. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!