Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hétfőn hozzuk el az új cicánka...

Hétfőn hozzuk el az új cicánkat. Még nem rendeltünk naki tápot. Az Acana kutyatáp mellé mit adjak neki addig? Mire van még szüksége?

Figyelt kérdés
Azt legyetek szívesek ne írjátok, hogy vegyek neki addig valami olcsó macskakaját.
2009. ápr. 26. 13:49
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
91%
de cuki lesz a neve :):):):)))
2009. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha pici cicákról van szó, vigyázz azzal a kutyatáppal. Bár tudsz venni bármelyik boltban kicsi kiszerelésben is cicatápot. Ha valami oknál fogva mégsem tudsz venni neki, akkor főzz neki májat, csirke husit, halat, ha már nagyobb akkor ezeket akár nyersen is (nyers disznó tilos!!!!!!). Szeretik még a tojást, a joghurtot, az én cicáim a pudingot is imádják.
2009. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Istenlém,ennyi "okos"embert egy rakáson,hjajj...az anyagi és egyéb természetű problémákat illik más fórumon megtárgyalni,nem egy cicagyerek okán...

Válaszom:ha mázlid van és elfogadja a tejet,akkor táp+tej(mint már sokan írták is),ha viszont tejcukorérzékeny,mint az enyém volt,akkor egy kis húslevesalaplével puhíthatod-SZIGORÚAN só-mentesen:)

Remélem segítettem,sok-sok boldog és vidám pillanatot együtt a kicsi Cleo-val!

2009. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Az én cicám alutasakos kajákat eszik meg hills száraztápot a tasakosból nagyon jó a miamor
2009. ápr. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és jókívánságokat de sajnos Cleo beteg lett, így nem tudtam elhozni:( Remélem nem lesz semmi baja:(
2009. ápr. 30. 11:59
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos vagyok.

Macskának nincs szüksége annyi szénhidrátra sem, mint egy kutyának, és mivel teljesen másként történik a tápanyagfelhasználásuk, nekik nem való a kutyakaja. Foszfor, kalcium, fehérjeigénybeni különbségek (macseké több)- meg még ezer más...

Vegyél olcsó macskakaját, vagy ne olcsót, de macskaeledel legyen!

Más: nem minden cicának megy a hasa a tehéntejtől, ez sokszor egyedenként változik. Ezzel együtt és általában a tehéntejnek magas a cukortartalma, viszont kevés a zsírtartalma, tehát nem túl hasznos, sőt ártalmas is lehet a cicáknak és a kutyáknak is. Nagyjából 3 l tej áráért lehet kapni tejport állatpatikában (fajonként más-más összetételű) ezt vízzel higítva rengeteg finom, vitamindús, tápláló tejecske készíthető.

Ezt tanácsolom kérdezőnek is az átmeneti időre a macskatáp mellé, és mindenkinek, aki vitamindús finomságot, táplálékkiegészítőt szeretne adni akár a felnőtt állatainak is. (néha) :)

2009. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
0%
remélem megdöglik CLEOO
2009. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló: remélem te is megdöglesz
2009. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Ahhoz bezzeg csicska vagy hogy nevet és lakcímet is mellékelj te kis BUZ1!
2009. szept. 24. 18:25
 40/45 anonim ***** válasza:
0%
Na megdöglött már?Amúgy:Székesfehérvár,kinizsi pál utca 21
2009. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!