Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon visszajöhet a kiskandúro...

Vajon visszajöhet a kiskandúrom (1 éves) aki már 12 napja eltűnt?

Figyelt kérdés
Nekem 4 cicám van: egy anyamacska és a három kölyke (a kölykök közül 2 kandúr és 1 lány, már 1 évesek) vidéken élnek, mert ott van egy nyaralónk (a nyarat és a hétvégéket mindig ott töltjük), de ősszel be kell jönnünk a városba és így otthagyjuk őket, de mineden 2dik nap kimegyünk hozzájuk. A kedvencem az egyik kandúr, aki már több mint1 hete eltűnt. Ő a legkedvesebb mindközül, és ilyet sohasem csinált (esténként elment. és reggelre visszajött, maximum 15 órát volt távol eddig). Mindig jött ha hivtuk és ismerte a nevét is... a kertünk nagy és simán kóboroltak mindig, de ilyen hosszú időre sohasem ment el.. aggódom érte, nem tudom hogy mi lehet vele annyira szeretem...
2011. szept. 29. 17:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
sok kalandozás után, a kiskedvencemet elütütte egy autó ma :(
2012. aug. 23. 16:42
 12/19 anonim ***** válasza:

b@zdmeg...ez aztán happy end..

és túlélte? :D

2012. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nem. meghalt. :(
2012. szept. 2. 19:26
 14/19 anonim ***** válasza:
jaaj..:( miért nem vigyáztál rá jobban? szegénykém
2012. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha így tartod a macskákat, sok veszély érheti őket.

Egy udvari macska átlag életkora 1-2 év, ezt jó, ha tudod.

Van amelyiknek szerencséje van, de van amelyiknek nincs. És 90százalékban az ivaros fiú macskákat ütik el, mert azok kóborolnak a legtöbbet.

Igazán biztonságban csak a lakásban vannak, vagy ha van udvar, csak úgy mennek ki, ha ott vagy te is, vagy van egy elkerített rész, amiben nyugodtan játszhatnak.

2012. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hoy mért nem vigyáztam rá jobban?

Falusi cicák, azt csinálnak amit akarnak. Járkálnak,mennek, élnek.

Ő volt a kedvencem, 4 éve is a kedvencemet ütötte el az autó.

Tudtam,hogy eljön ez a nap is, de azt nem hogy ilyen hamar. Pont 2 éves volt. Igaz sokat járt át az utcán, de mindig visszajött...

2012. szept. 7. 18:16
 17/19 anonim ***** válasza:
61%

Tudtam,hogy eljön ez a nap is


Elég felelőtlen gazda vagy! nem törvényszerű, hogy a macskákat elüssék, csak aki nem vigyáz rájuk!

2012. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
este is kóborolnak, nem lehet őket megfogni...
2012. szept. 8. 08:07
 19/19 anonim válasza:
Tudom, hogy régi a kérdés, de most bukkantam rá. Csak annyit szerettem volna írni, hogy egyáltalán nem hibáztatható a gazda, ha elütik a macskáját, hiszen egy kinti macskát nem lehet állandóan bent tartani, szüksége van arra, hogy császkáljon. Mindig mindenki ezzel a nagy állatbarát szöveggel jön, hogy miért nem vigyázol rá, rossz gazda vagy, de ez nem olyan dolog, amit befolyásolhatsz (kivéve persze, ha bent tartod állandóan a házban, és f*sol arra, hogy vannak igényei is, amit a nagy igyekezetünkben figyelmen kívül hagyunk).
2016. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!