Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskám állandóan nyávog,...

A kismacskám állandóan nyávog, mit csináljak?

Figyelt kérdés
tegnap kaptam egy kb. 1,5 hónapos macskát Budafokról és hazahoztuk Érdre.megcsináltuk neki a helyet kajával tejjel,alommal.nappal elvan meg minden, ha vele vagyunk(meg ha alszik),de ha elmegyünk elkezd nyávogni.szeretem őt de azért minden pillanapban vele lenni..áá..éjszaka ugyan ez: mellettünk van egy nagy, lyukacsos ládában, elalszik aztán egy-két óra mulva felkel és nyau..nyau.. csak azért van benn hogy megszokja a házat, meg a kutyánkkal is össze kell még barátkoztatni(eddig jól megy szerencsére). kb 2 hétig lesz benn, aztán kint lesz.
2011. okt. 10. 19:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Második válaszoló!Nagyon vicces vagy....Remélem jót röhögtél a poénodon...Téged is falhoz kellett volna vágni mikor babaként sírtál???
2011. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6 hetes macskát elhoztatok az anyjától????? Jesszusom, ilyen kicsi cicának még az anyja mellett lenne a helye! Ennyi idősen még szopnak. Úr isten. Nálunk egyébként akkor sírtak nagyon ha fájt a hasuk, ennyi idősen még nagyon érzékeny az emésztőrendszerük, kevés dolgot tudnak megemészteni! Remélem nem tehéntejet adtatok neki... Széklete egyébként normális?
2011. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Legyél türelmes. Az én cicám már felnőtt volt, mikor hozzánk került, és egy hétig maga volt a pokol. Minden nap éjféltől hajnali négyig ült az ablak előtt és nyávogott. Napközben nem, kábé csak ha meglátta, hogy ledőlnék aludni. Akkor megint. A hét végére gyakorlatilag hulla voltam, bármit csináltunk, nem volt jó, csak nyau, nyau, nyau.


Aztán egyszer csak mintha elvágták volna. Most már csak reggel nyávog, amikor kéri a reggelijét :)

2011. okt. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Bitil válasza:
idézem "Második válaszoló!Nagyon vicces vagy....Remélem jót röhögtél a poénodon...Téged is falhoz kellett volna vágni mikor babaként sírtál???" Igazad van, második válaszoló,hogy tudsz ekkora Fa***kalap lenni ha? Anyád helyébe ketté vágtalak volna ha tudtam volna hogy ilyen leszel.(NEM szidom anyudat)
2011. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
lehet hogy nem 1,5 hetes (nem értek annyira ezekhez,hogy mikor lehet elhozni,nekem ennyit mondott apu d ő se biztosan , ami biztos hogy már nem szopik , normálisan eszik stb. már szerencsére egyre kevesebbet nyávog (már elviselhető), kicsit vidámabb is :)
2011. okt. 13. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!