Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a elütött cicámmal?

Mit tegyek a elütött cicámmal?

Figyelt kérdés
Ma elütötték a cicám.Ül meg fekszik nem eszik.Ha odamegyek hozzá akkor elhúzódik,elfordul.különös hangot ad ki.(Olyan mint ha hörögne.)Kérlek segítsetek,hogy mit csináljak vele.Nem szeretném állatorvoshoz vinni.Házilag szeretném meggyógyítani.:(
2011. okt. 15. 17:23
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Kihívtuk a dokit mindjárt érkezik remélem majd mondom mit javasolt.
2011. okt. 15. 17:47
 12/42 anonim ***** válasza:
59%
Jólvan. Remélem megmenti. Még nekik sem egyszerü.
2011. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
76%
Persze,hogy az embernek felmegy az agyvize,ha ilyen baromságokat olvas,hogy valaki egy ilyen esetnél otthon,házilag akar gyógyítani.Nekem kutyám van,egyik nap belelépett valamibe,ami felsértette a talpát.Itthon gyorsan lekezeltem,mert igazából semmi olyan durva sérülést nem láttam a talpán.De a Te eseted teljesen más. Lehet szerencsétlen macskát altatni kell. Ha egyáltalán igaz,amiket írtál...
2011. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
85%
Olyan kár hogy Magyarországon nincsen olyan hatékony állatvédő szervezet akit kihívhatnék az ilyenekre és bíróság elé állítanának állatkínzásért! Ezért Amerikában simán több ezer dolláros bírságra és akár börtön büntetésre is ítélhetnének. Sajnos ez itt még nem megoldott.
2011. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
79%

az a legjobb neki, ha békén hagyod. ha szerencséd van, akkor "csak" sokkot kapott és 2-3nap után már fog enni és inni. de ha hörög akkor nagyon valószínű, hogy van valami belső sérülése és szegénykének nagyon fájdalmas vége lesz.

én mindenképpen elvinném állatorvoshoz.

2011. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
79%

jah, most láttam, hogy hívtál dokit, király.

majd írd meg mi lett a cicával.

2011. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy végül kihívtad az állatorvost. Majd írd le, mit mondott.
2011. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Jó köszi a sok segítséget mindenkitől.(Még a bunkóktól is)Remélem jobban lesz.
2011. okt. 15. 18:04
 19/42 anonim ***** válasza:
79%
Mi van a macskával? Ott van már a doki?
2011. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Mindjárt írom most vizsgálja sietek ki!
2011. okt. 15. 18:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!